Pasibaigė trečiasis medžio skulptorių pleneras „Briedžių taku“

Merės padėka „Briedžių tako“ idėjos autoriui Kęstučiui Norušiui.

Rugsėjo 10 d. prasidėjęs, rugsėjo 15 d. pasibaigė jau trečiasis medžio skulptorių pleneras mūsų mieste.

Džiugu, kad į Širvintas kurti mūsų simbolio – briedžio – skulptūrų vėl susirinko talentingiausi medžio drožėjai iš visos Lietuvos: Alytaus, Garliavos, Druskininkų, Ukmergės, Pasvalio, Pakruojo rajonų, žinoma, ir mūsų rajono tautodailininkai – idėjos autorius Kęstutis Norušis bei čiobiškietis Povilas Malinauskas. Taigi „Briedžių takas“, šiemet praplėtęs savo teritoriją, praturtėjo 8 naujais kūriniais.

Į plenero uždarymą padėkoti tautodailininkams ir pasidžiaugti naujomis skulptūromis atvyko Lietuvos Respublikos Seimo narys Jonas Pinskus, Savivaldybės vadovės: merė Živilė Pinskuvienė, vicemerė Janina Pažusienė, Tarybos nariai Marija Gudonienė, Julius Jagminas, Virginijus Daugėla, Rimas Stepaitis, Linas Šalkauskas, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė, jos pavaduotoja Dovilė Audėjūtė, dalis iš daugelio šios iniciatyvos rėmėjų, kraštiečių su mažaisiais meno mylėtojais.

Merė Ž. Pinskuvienė nuoširdžiai dėkojo ir simbolinėmis Savivaldybės dovanomis apdovanojo visus skulptorius, kurių kūriniai puoš Širvintas ir džiugins tiek širvintiškius, tiek miesto svečius, žmonėms, įmonėms ir organizacijoms, panorusiems prisidėti prie plenero ir tapusiems jo dalimi – rėmėjais. Ji įteikė padėką pagrindinei projekto kuratorei Stanislavai Norušienei, kurios darbų ratas ruošiantis bei vykstant plenerui sukosi ypač greitu ritmu. Merės bei skulptorių šiltų žodžių sulaukė ir UAB „Širvintų šiluma“ vyr. inžinierius Kęstutis Jasevičius, kuris labai greitai rado bendrą kalbą su menininkais ir be jokių trukdžių organizavo skulptūrų pastatymą.

Kraštiečio Povilo Malinausko „Įsimylėjėlių suolelį“, skirtą romantikams, išbandė Tarybos narys Julius Jagminas su žmona Regina.
Bendra plenero dalyvių, rėmėjų, organizatorių ir meno mylėtojų nuotrauka prie Kęstučio Norušio „Varžytuvių“.

Seimo narys Jonas Pinskus savo padėkomis apdovanojo „Briedžių tako“ idėjos sumanytoją Kęstutį Norušį bei visus plenere dalyvavusius menininkus.

Organizatorių inf.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 23 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (2 įvert.)

1 Atsakymas į "Pasibaigė trečiasis medžio skulptorių pleneras „Briedžių taku“"

  1. Rebeka parašė:

    Mūsų miestas kasdien vis gražėja.

Comments are closed.

scroll to top