Mes įrengsime „Atokvėpio kampelį“

Zasino kaimo bendruomenė šią vasarą įgyvendino jau antrąjį projektą. „Atokvėpio kampelis“ – tai projekto pavadinimas, o jo vadovė – Gabija Eigelienė.

Zasino kaime kuriasi vis nauji gyventojai, tai – jaunos šeimos, kurios turi ikimokyklinio bei mokyklinio amžiaus vaikų. Taip pat kaime yra aktyvių pagyvenusių žmonių, kurie dalyvauja bendruomenės gyvenime. Tačiau yra problema – neturime jokios bendros susirinkimų bei organizuojamų švenčių vietos, ypač vasarą. Susitikimai ir bendros veiklos vietos bendruomenei yra ypač svarbios.

Projekto vadovė Gabija džiaugiasi: „Kaip smagu kasdien pravažiuoti pro šalį ir matyti, kaip iš apleistos vietos gimsta graži, jauki, akį traukianti vieta“.

Juokavome, kodėl Vilnius turi sakurų parkelį, o kodėl mes negalime jo turėti. Taip, galime, mes jau turime pradžią. Zasino kaimo bendruomenės nariai paplušėjo iš peties. Čia jau auga pasodinta žaliaskarė eglutė, taip pat pasodinome dar 5 sakuras bei įrengėme 2 suoliukus. Labai tikime projekto idėja ir jo tęstinumu, sakurų alėją ateityje planuojame papildyti naujais sodinukais.

Projektą finansavo Širvintų rajono savivaldybė

Jelena Masiukė
Zasino kaimo bendruomenės pirmininkė

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite spalio 6 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Mes įrengsime „Atokvėpio kampelį“"

  1. Anonimas parašė:

    Šaunuoliai.

Comments are closed.

scroll to top