Kaip gyvenate, mere?

Živilė Pinskuvienė

„Kaip gyvenate, mere?“ – šiomis dienomis Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė sulaukia iš tiesų nemažai pasiteiravimų. Merė sako, kad kiekvienam sunku ir papasakoti, kokioje įvykių karuselėje ji ir suburta komanda sukasi. Situacija geriausiai parodys, kas yra tik kalbos, o kas – ir darbai.

-Vis sulaukiu klausimų, kaip dirbu, jei esu saviizoliacijoje, kaip mes su šeima saugomės.

Mūsų su vyru izoliacija baigėsi sekmadienį. Visas šias dvi savaites sąžiningai dirbome iš namų.

Ant rankos turiu išmanųjį laikroduką. Aišku, suvaikščioti rekomenduojamus 10 000 žingsnių izoliuotai namuose – misija sunkiai pasiekiama. Todėl kas rytą keliuosi 5.30 val. Imu į rankas purškiklį su vandeniu skiestu actu (kas nežinojote – tai puiki valymo ir dezinfekcijos priemonė, o veidrodžius ir kriaukles išblizgina tiesiog puikiai) ir einu per namus. Visi paviršiai, durų rankenos, palangės, vonios kambarys. Tada siurblys ir šluota su šlapiu skuduru.

Dezinfekcinių priemonių trūksta visoje Lietuvoje, tačiau surandame sprendimų. Vyras laisto kiemą (dulkės plintant bet kokiam užkratui yra labai negerai), plauna kampus muiluotu vandeniu. Neprašom ir nelaukiam, kad kažkas ateis, išvalys ar dezinfekuos.

Taip dar iki 7 val. ryto namai jau būna švarūs, žingsnelių ne 10 000, bet bent jau pusė to nužingsniuota, 2 kompiuteriai su Skype, el. paštu, socialiniais tinklais įjungti. Kavos puodelis ir 7.45 val. prasideda darbas: visos Lietuvos spaudos apžvalga, ne viena dešimtis gautų laiškų, dokumentų valdymo sistemoje užregistruotų dokumentų peržiūra.

O tada pasijungia ir mano „stiprusis arsenalas“ – vicemerė Janina, direktorė Ingrida, jos pavaduotoja Dovilė, Aušrinė, Rita, Jūratė, Justinas, Gabija, Onutė, Šarūnė, Aidas, Laura, Jovita, Ieva, Jolanta, Rimai, Jolita, Ilona, Mečislovas, Henrikas, su kuriais derinami visi būsimos dienos darbai.

Daugiau skaitykite laikraštyje

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Kaip gyvenate, mere?”

  1. vale parašė:

    Aš meres vietoje nusispjauciau ir nieko nebedaryčiau po tokios smeizto ir apspjaudymo akcijos. Jeigu sirvintiskiams gerai visur vaikstineti, tegul vaikstineja ir patys gydosi.

  2. Anonimas parašė:

    Nenorėjo, tai ir nedalyvavo.

  3. karamele parašė:

    O tai kodel gi opozicija posedyje nedalyvavo??? Kas gi ten nutiko?

Comments are closed.

scroll to top
+