Dar kelios didelės statybos Širvintose?

Vizualizacija

Pranešusi svarbią žinią, kuri kol kas atsargiai pažymėta klaustuku, nes dar neatsakyta į kai kuriuos darbinius klausimus, Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė pridūrė: „Tikiu ir tikiuosi, kad žmonės supras, sutiks ir palaikys“.

Merės sudėlioti grandiozinio plano akcentai:

· Kompleksiškai sutvarkyta dabartinės autobusų stoties teritorija;
· Naujas prekybos centras;
· Nauja, šiuolaikinius reikalavimus atitinkanti autobusų stotis (pastatas, laukimo salė, peronai, aplinkos infrastruktūra);
· Įvažiavimai, automobilių stovėjimo aikštelė;
· Prie viso to – 250 000 Eur naujo Širvintų turgaus statybai.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite vasario 17 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4 (4 įvert.)

14 Atsakymų į “Dar kelios didelės statybos Širvintose?”

 1. Anonimas parašė:

  Zose,,
  aš žinau, už ką balsuosiu ir joks purvas pilamas nepakeis mano nuomonės

 2. Zosei parašė:

  O kam Širvintoms turgus, kuriame kainos didesnės kaip Maksimoje? Tam, kad ten nusipirktum ir prekiautum turguje?!

 3. to to Zose parašė:

  numeris kaip pas karsona -22 33 222, o ne 333-222-33

 4. to Zosė parašė:

  Labai giaras kumeiuntaras, o kaip uzbalsoti uz mera Astika??? Ce klausymas liecia numeri.

 5. zosei parašė:

  o as balsusiu tik uz p. astika. jis gereusias kandidatas siuose rinkimuose. tik pamirsau kokem sarase jis eina,priminkit plyz.

 6. Zosė parašė:

  Merė šiomis dienomis, kalbėjosi su žmonėmis, kurie prekiauja turguje. Į klausymus, kas liečia turgaus darbą, kas jų laukia, atsakymo negavo.
  Ponia mere, juk žinote, kad kas ketvirtas žmogus gyvena skurdžiai ir jis su žmonėmis gali pabendrauti susitikę turguje, juk ir vyresnio amžiaus žmonės, kurie kūrė Širvintas, darbo stažas 40 m. Jų bendri interesai, prisiminimai. Jie turi teisę turėti sutvarkytą bendravimo vietą. Žmogus į kavinę neeis, kadangi jaučiasi nepatogiai (skurdas veikia),Tiek nedaug juk reikia pinigų! Vieni metai be dirbtinės, prabangios eglutės ir turgus būtų. O gal čia yra kita problema? Ankstesnė valdžia nepaliko paruoštų projektų, nuo 2015 m. nėra kam paruošti?
  Prekybos centrų Širvintose sočiai yra, jų daugiau nereikia. Žmonės sėdi be pinigų.
  Negi žada nugriauti autobusų stoties pastatą? Nėra kam panaudoti? Aš nežinau, kaip dar niekas turgaus nuotraukų neišplatina į feisbuke? Kas rašė „Aldonai“ , nors išmok rašyti lietuviškai.!!!!!!!
  Balsavimas kiekvieno žmogaus pasirinkimas. Aš balsuosiu už protingą, mąstantį, išsilavinusį, gamybinėje sferoje dirbusį , tik Širvintų rajone gyvenantį žmogų, kuris suprastų, kad gyvenimas, tai ne blizgučiai, melavimas, nesiskaitymas su žmonėmis, savęs ir aplink save sustatytų savų žmonių, garbinimas.

 7. paskutiniam parašė:

  Kaip ir pienas

 8. Egle parašė:

  Visi pazadai tik pries rinkimus. Po rinkimu vel bus pamirsta., atideta iki kitu rinkimu.

 9. matau parašė:

  Dauguma balsuos uzPinskuviene, nes si parodė ir įrode, kaip turi dirbti meras. Na jeigu kam pakeliui vel į pelke, tai prasom, visos galimybes tam yra, or norinciu irgi atsiras.

 10. Anonimas parašė:

  Tai aišku, kad pikta.

 11. aldonai parašė:

  Astikai ,pikta ane? isikask į subine.bus saldziau

 12. Labai GRAŽU parašė:

  Balsuosiu už merę, nes labai pasitikiu jos padarytais darbais. Ka žadėjo, tą padarė ir labai žmones supranta.

 13. Aldona parašė:

  Čia reklama? Juk kiek paveiksliukų, kurie buvo išplatinti nuo 2015 m. liko užmiršti, realiai jie neįgyvendinti. Tame tarpe ir turgaus statyba, buvo gražus paveiksliukas, namų renovacija, kuri faktiškai sustojusi, žmonės palikti likimo valiai, o kokie gražūs pėsčiųjų takai buvo popieriniai, žadėjo ir ligoninę išlaikyti (nesuprantamas pažadas). Prekybos centro paveiksliukas jau matytas. Toks pastatas ir tokia sutvarkyta aplinka buvo žadėta Kalnalaukyje statyti, įrengti.
  Kam tiek dėti lėšų, jeigu galima stoties pastatą suremontuoti, pastatyti turgų, patvarkyti aplinką. Juk rajone daug reikia ką tvarkyti. O ne mėgti prabangą. Ne bent yra privatus fondas tokiai prabangai.

 14. vale parašė:

  bus grazu

Comments are closed.

scroll to top