Būkime kartu

Atkeliavęs į mūsų šeimą naujas narys – kaip jaunas daigelis, kurį reikia laistyti, saugoti nuo vėjų… Ar gerai man, ar gerai jam?

Tenka patirti ir pralaimėjimų ir nesusikalbėjimų. Bet tai nereiškia, kad jau kelio pabaiga. Mes visi sėkmės norime iš karto. Kad bent kas pasikeistų, reikia atkaklaus darbo, o tam būtina ištvermė. Juk jie pažadina mumyse labai daug gerumo ir šilumos. Ir nereikia bausti šio augančio žmogaus už tai, kad jis kažką padarė ne taip, pats to nesuvokdamas, kad daro negerai. Jam reikia laisvės jo mąstymo ribose. Vaikui reikia dėmesio. Jeigu jis to negavo, mes turime kompensuoti. Kaip gera matyti jo žibančias akis, kai jį visi supranta. Nenuslopinkime jo žingeidumo, noro būti savarankišku. Bet visa tai ateina ne iš karto. Vaikams reikalingi ne pamokymai, o pavyzdžiai. Nedejuokime ir nelaukime „kada jis pagaliau taps žmogumi“ . Jis jau yra žmogus. Šis tarpusavio ryšys , tai ilgas dvasinis tiltas, kuris turi būti labai stiprus. Dar daugeliui vaikų reikia mūsų meilės, šilumos. Visiems, kurie svarstote, ar tikrai to Jums reikėtų, drąsiai sakau – nedvejokite. Apkabinkime ir priglauskime savo vaikus.

Šiai Jūsų apsisprendimo dienai suteikite ypatingą šansą – tapti prasmingiausia Jūsų gyvenimo diena, nes didžiausia vertybė gyvenime yra tai, ką padarome dėl kitų.

Šiuo metu globos institucijose vis dar gyvena apie 1600 vaikų netekusių tėvų globos, kuriems reikia šeimos.

Nuo birželio 28 d. iki liepos 4 d. visą globos savaitę Širvintų mieste ir rajone, vyks įvairūs renginiai skirti globėjų savaitei, kviečiame susipažinti su programa ir aktyviai dalyvauti. Daugiau informacijos apie globos savaitę vyksiančius renginius Facebook paskyroje „Vaikai yra vaikai. Širvintų rajonas“.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top