Vytautas Apavičius

Palaičio nepavyko apdergti. Kaip bus su Pinskuviene?

?

Vytautas Apavičius neabejoja, kad jam valytojos darbas buvo pasiūlytas norint dar labiau pažeminti.

Vytautas Apavičius neabejoja, kad jam valytojos darbas buvo pasiūlytas norint dar labiau pažeminti.

Lapkričio 13 dieną Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui paskelbus, kad jis nenustatė pakankamo buvusio vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio kaltės laipsnio jo materialinei atsakomybei kilti, neliko pagrindo tenkinti regresinį (atgręžtinį) reikalavimą dėl jo, kaip ministro, neteisėtais veiksmais sukeltų materialinio pobūdžio pasekmių. Skaityti daugiau »

Dar vienas teisinis spyris valdžiai į dantis

Kai 2004-2005 metais tuometinis Širvintų laisvalaikio centras sumanė išnuomoti nenaudojamas kavinės paslaugas, jomis susidomėjusių verslininkų neatsirado. Tų įvykių dalyviai pamena, kad dėl didelių eksploatacinių išlaidų baseine verslininkams siūlomos sąlygos pasirodė rizikingos. Pagaliau su maitinimo verslą įsukusiu Zenonu Miseliu buvo sutarta, kad jam bus išnuomotos patalpos jas atjungus nuo šildymo sistemos. Tikėta: jei nereikės mokėti už tų patalpų šildymą, kavinės veikla galbūt nebus nuostolinga.  Skaityti daugiau »

Buvusio vadovo diskriminavimas Savivaldybei atsirūgo naujais tūkstančiais

Buvęs Širvintų laisvalaikio centro direktorius Vytautas Apavičius pasiekė dar vieną pergalę prieš Širvintų savivaldybę ir jos sprendimu panaikinto Laisvalaikio centro funkcijas perėmusią Sporto mokyklą. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos