Viktorija Palubeckienė

Efektyvios tėvystės mokymai tiems, kam kyla sunkumų auginant vaikus

Apie sunkumus vaikų auklėjimo procese tėvai galės pasikalbėti su gydytoja vaikų ir paauglių psichiatre Viktorija Palubeckiene.

Apie sunkumus vaikų auklėjimo procese tėvai galės pasikalbėti su gydytoja vaikų ir paauglių psichiatre Viktorija Palubeckiene.

Širvintų rajono pirminės sveikatos priežiūros centras kviečia tėvus (globėjus), auginančius 3-12 metų vaikus, dalyvauti „Efektyvios tėvystės“ įgūdžių mokymo programoje. Pasak gydytojos vaikų ir paauglių psichiatrės Viktorijos Palubeckienės, efektyvios tėvystės įgūdžių mokymuose gali dalyvauti tėvai, įtėviai, globėjai, seneliai ar kiti asmenys, auginantys ir auklėjantys vaikus.

„Geriausia būtų, kad mokymuose kartu dalyvautų tie šeimos nariai, kurie drauge augina vaiką, pavyzdžiui, mama ir tėtis, mama ir močiutė, mama ir patėvis, tačiau gali dalyvauti ir vienas kuris nors suaugęs šeimos narys. Vaikai šiuose mokymuose dalyvauti negali. Mokymuose gali dalyvauti ne tik „nepatogių“ vaikų tėvai, o visi norintys,“ – sako gydytoja psichiatrė. Skaityti daugiau »

Širvintose darbą pradėjo žirgų terapijos specialistė

Viktorija Palubeckienė

Viktorija Palubeckienė

Nuo spalio 9 dienos VšĮ Širvintų PSPC Psichikos sveikatos centro komandą papildė nauja gydytoja – vaikų ir paauglių psichiatrė Viktorija Palubeckienė.

Gydytoja apie save: „Esu vaikų ir paauglių psichiatrė, žirgų terapijos specialistė. Darbo patirties su vaikais ir paaugliais, turinčiais emocijų, elgesio sunkumų ar specifinių raidos ypatumų, įgyjau dirbama Vilniaus Universiteto rezidentūros studijų bazėse, neįgaliųjų jojimo centruose JAV ir Jungtinėje Karalystėje, taip pat nuolatinėje savo privačioje praktikoje. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Kas, Jūsų manymu, geriausiai reklamuotų Širvintų kraštą?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 14 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.