Ukmergės vaikų globos namai

„Atžalyno“ progimnazijos mokiniai vėl aplankė Ukmergės vaikų globos namų auklėtinius

„Atžalyno“ progimnazijos mokiniai ir jų vadovės Renata Gasparavičienė (pirma iš kairės) bei Ligita Pažusytė Ukmergės vaikų globos namuose.

„Atžalyno“ progimnazijos mokiniai ir jų vadovės Renata Gasparavičienė (pirma iš kairės) bei Ligita Pažusytė Ukmergės vaikų globos namuose.

Į metų pabaigą itin suaktyvėja altruistinė veikla. Prisimenami skurstantys, organizuojamos įvairiausios akcijos našlaičiams ir be tėvų globos likusiems vaikams paremti. Svarbus vaidmuo vykdant šias veiklas tenka socialiniams darbuotojams. Už gebėjimą organizuoti projektinę bei prevencinę veiklą, už iniciatyvumą ruošiant įvairius gerumo renginius bendruomenės pagarbą bei pripažinimą yra pelniusi Renata Gasparavičienė – Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos socialinė pedagogė. Ji šį svarbų darbą dirbanti jau dešimtus metus. Pedagogė sutiko „Širvintų kraštui“ papasakoti apie progimnazijoje vykusias prieškalėdines akcijas.

– Jau buvo rašyta apie Širvintų „Atžalyno“ progimnazijoje vykusią labdaros akciją „Pyragų diena“. Kur ir kam buvo panaudoti surinkti pinigai?

– Mums šiemet labai pasisekė, nes visa mokyklos bendruomenė buvo iniciatyvi ir susitelkusi, buvo surinkta per 1000 litų. Nuspręsta pusę šios sumos (500 litų) paskirti Ukmergės vaikų globos namų auklėtiniams, kuriuos šefuojame ir kurie jau devintus metus prieš Kalėdas labai laukia mūsų. Kitą sumos dalį paskirsime keliems mūsų mokyklos mokiniams, kuriems ypatingai reikalinga pagalba. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos