Širvintų stadionas

Širvintos – pavyzdys didiesiems miestams

Žinomi Lietuvos žmonės – Marijonas Mikutavičius, Arūnas Valinskas, Algirdas Kaušpėdas, Andrius Mamontovas, organizacijos „Padėk gatvės vaikams“ bei futbolo mokyklos „Ataka“ vadovas Gediminas Tvarijonas, aktorius Mantas Stonkus, menininkė Nomeda Marčėnaitė, Lietuvos ledo ritulio federacijos vadovas Dainius Zubrus, buvę olimpiečiai Vida Vencienė, Povilas Vanagas, Margarita Drobiazko, daug sporto federacijų bei alkoholikų ir narkomanų centrų, kitų nevyriausybinių organizacijų atstovų išplatino viešą kreipimąsi, skirtą visiems pretendentams į Vilniaus mero postą, kuriuo pareiškė, kad Vilniui atėjo laikas investuoti į šiame mieste augančius vaikus ir sukurti jiems tinkamą aplinką sportuoti.  Skaityti daugiau »

Karštas reportažas: Širvintose istorinis sporto įvykis – atidarytas naujas futbolo stadionas

Naujasis Širvintų stadionas atidarytas 2018 m. birželio 2 d. (nuotraukos autorius - Arnoldas Mikulevičius.)

Naujasis Širvintų stadionas atidarytas 2018 m. birželio 2 d. (nuotraukos autorius - Arnoldas Mikulevičius.)

Birželio 2 d. Širvintose atidarytas naujasis futbolo stadionas. Tai ne tik džiugus ir išskirtinis įvykis visai sporto bendruomenei – mokytojams, treneriams, sporto veteranams, dabar sportuojantiems vaikams ir jaunimui, augančiai naujajai širvintiškių kartai. Tai įvykis, kurio Širvintos turėjo laukti kone kelis dešimtmečius – didesnių naujų viešųjų objektų statybų nesiėmė nei viena Širvintų rajono valdžia nuo pat Nepriklausomybės atkūrimo…  Skaityti daugiau »

Kas suvalgė … stadioną?

Jau greitai nusiskundimų, kad Širvintų rajone esančios sporto bazės neatitinka šiandienos reikalavimų, sumažės, mat dar šiais metais Širvintų mieste, Kalnalaukio gatvės rajone, priešais Sporto mokyklą, atsiras nauja dirbtinės dangos aikštė, kuria ypač apsidžiaugs patys mažiausi sportininkai. Kūno kultūros ir sporto departamentas šalies savivaldybėms dovanoja gal dešimtį dirbtinės dangos aikščių, kurių dydis – 20X40 m. Kartu dovanojama ir tvora toms aikštėms aptverti. Panašiu principu prieš dešimtmetį aikštes dovanojo Futbolo federacija. Būtent tada viena tokių aikštelių atsirado prie dabartinės „Atžalyno“ progimnazijos. Nors ji skirta tik individualioms sportininkų treniruotėms ir neoficialiems žaidimams, ši aikštelė tapo svarbiausiu čia esančios „sporto bazės“ akcentu. Skaityti daugiau »

Ar įmanoma padaryti taip, kad stadionas taptų jaunimo mėgstama vieta?

Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys Rimas Stepaitis: „Per trejus kadencijos metus rajono meras Vincas Jasiukevičius nė vieno sykio nepakvietė opozicijos atstovų pasikalbėti, aptarti rūpimų rajono gyventojams klausimų.“

Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys Rimas Stepaitis: „Per trejus kadencijos metus rajono meras Vincas Jasiukevičius nė vieno sykio nepakvietė opozicijos atstovų pasikalbėti, aptarti rūpimų rajono gyventojams klausimų.“

Rimas Stepaitis Širvintose žinomas kaip futbolininkas, pasiekęs daug pergalių, pelnęs daugybę apdovanojimų. Apie jo organizuojamus renginius ir sportinius pasiekimus prirašyta dešimtys straipsnių. Šiandieną jis yra ir Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys. Kokie klausimai domina dabar, dėl ko labiausiai išgyvena? Rimas Stepaitis maloniai sutiko savo mintimis pasidalyti su „Širvintų krašto“ skaitytojais.

– Esate Širvintų rajono savivaldybės tarybos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto komiteto narys. Jei prie apskritojo stalo susėstumėte su Širvintų rajono savivaldybės ir administracijos vadovais, ko pirmiausia paklaustumėte?

– Klausimas būtų labai paprastas: kur taip gerai rajono valdantieji išmoko vairuoti „buldozerį“, nes visi klausimai, kuriuos opozicija bando stabdyti, koreguoti ar bent pasiūlyti pataisymus, yra stumiami „buldozeriu“. Per trejus kadencijos metus rajono meras Vincas Jasiukevičius nė vieno sykio nepakvietė opozicijos atstovų pasikalbėti, aptarti rūpimų rajono gyventojams klausimų. Matyt, primiršo, kad prieš trejetą metų gavo opozicijos palaikymą. Dar būtų įdomu iš vadovų sužinoti, kur dingo praėjusiais metais turėjusi būti miesto šventė? Tiesa, ji buvo Puorių šile, bet tai ne miesto šventė, o Avižonių kaimo bendruomenės organizuotas renginys. Ir dar smalsu būtų sužinoti, kur prapuolė gražusis spalvotasis fontanas iš Širvintų „marių“? Išgaravo? Gal atėjus pavasariui sušvis visomis spalvomis?

– Jūs apsuptas jaunų žmonių. Jums, galima teigti, artimi jaunimo rūpesčiai. Gal galėtumėte įvardinti, kokios kultūrinio ir sportinio gyvenimo problemos aktualios Širvintų jaunimui?

– Jaunimo rūpesčiai vis tie patys. Jiems norėtųsi boulingo takelių, daugelis džiaugtųsi naktiniu klubu (bet čia jau – verslininkų neryžtingumas). Buvo suremontuota Širvintų kultūros centro pagrindinė salė, nupirkta puiki garso aparatūra. Manyčiau, kad su ja buvo galima išlaikyti kino teatro formatą bent šaltuoju metų laiku. Jaunimo geruose filmų seansuose tikrai netrūktų. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos