Musninkėliai

Žvagulių atžalos vestuvėms gėlės išaugo ir pražydo Musninkėliuose

Tarp „laukinių“ gėlių puikiai dera Kurauskų šeima: dukrelė Elena, tėvelis Darius ir mamytė Angelina.

Tarp „laukinių“ gėlių puikiai dera Kurauskų šeima: dukrelė Elena, tėvelis Dainius ir mamytė Angelina.

Musninkėlių kaime, laukų apsuptoje sodyboje, prieš penkerius metus įsikūrė jauna Angelinos ir Dainiaus Kurauskų šeima. Angelina baigusi Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultetą, yra informacinių sistemų valdymo specialistė, dirbanti Širvintose. Ji – ir… šeimyninio gėlių ūkio įkūrėja, aistringa gėlių augintoja, todėl mūsų pokalbio tema šiandien sukasi daugiausia apie gėles. Mums kalbėtis padeda vyras Dainius ir dvi dukrytės – trejų metukų Monika ir penkerių Elena. Skaityti daugiau »

Pedagoginiam darbui atiduoti gražiausi gyvenimo metai

Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos mokytojas Leonas Vaicekauskas.

Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos mokytojas Leonas Vaicekauskas.

Sakoma, kad kiekviena diena yra gyvenimo dovana. Būtina džiaugtis ja ir išnaudoti kiekvieną akimirką. Gražų gyvenimo jubiliejų kovo 29 dieną minėjo Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos mokytojas Leonas Vaicekauskas. Daug nuoširdžių sveikinimų ir palinkėjimų išsakė kolegos, draugai, bendražygiai, buvę mokiniai, Švietimo ir sporto skyriaus vadovai ir specialistai, rajono mokyklų vadovai ir pedagogai, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, Širvintų rajono vadovai ir Vilniaus apskrities Karaliaus Mindaugo 10-osios šaulių rinktinės vadovybė.

„Mokytojas, mūsų mokytojas, mokytojas Vaicekauskas, šaulių vadas, treneris, netgi direktorius“, – taip Leoną Vaicekauską vadina mokiniai, jaunesni ir viduriniosios kartos bendradarbiai. Bendraamžiams jis – Leonas, Levas. Per daugelį metų iš mokytojo mokytasi metodikos vingrybių, bendravimo su mokiniais ypatumų, per daugelį metų iš mokytojo Leono plūsta energija, tiesumas, tvirtas reiklumas ir paprastumas.

Gal visa tai būties dovana, žemės atgimimo pavasarį dovana. Būtent kovo 29-ąją lygiai prieš 70 metų Musninkėlių kaime, Musninkų valsčiuje, paprastų valstiečių Pranės ir Juliaus Vaicekauskų šeimoje, gimė Leonas Vaicekauskas, jauniausias vaikas šeimoje. Ten, kur Musė gena savo vandenis, prabėjo Leono vaikystė tarp brolių ir seserų: Liongino, Valės, Vytauto, Zenono ir Elenos. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos