Kipras Varaneckas

Žirgų pavilioti…

Gimtojo hipodromo fone Didžiųjų ristūnų žirgų lenktynių Sartuose dalyviai. Iš kairės į dešinę: Kipras Varaneckas, Diana Kvakšytė, Juozas Kvakšys ir žirgas Gajus.

Gimtojo hipodromo fone Didžiųjų ristūnų žirgų lenktynių Sartuose dalyviai. Iš kairės į dešinę: Juozas Kvakšys, Kipras Varaneckas, Diana Kvakšytė ir žirgas Gajus.

Širvintų rajone nuo seno puoselėjamos žirgų sporto tradicijos. Kalnalaukio kaime, šalia Širvintų hipodromo, įsikūręs ŽŪB „Žirgynas“. Jo duris kiekvieną dieną praveria vadeliotojas ir treneris Juozas Kvakšys, ristūnų lenktynėse su savo auklėtiniais nuskynęs ne vieną pergalę. Juozas mielai sutiko pasikalbėti apie žirgų sportą, apie nelengvą jų (ir ne tik jų…) gyvenimą.

– Pastarosiomis dienomis žiniasklaida skiria daug dėmesio žirgų lenktynėms Sartuose. Kaip šiose lenktynėse sekėsi širvintiškiams?

– Didžiosiose ristūnų žirgų lenktynėse Sartuose, be manęs, vadeliojo duktė Diana ir Kipras Varaneckas. 1609 metrų ilgio distancijoje (angliška mylia), III važiavime, dėl „Biržų žemtiekimo“ prizo su žirgu Chrizu laimėjome trečiąją vietą. Neblogai pasirodė ir Kipras, dalyvavęs BALTIC GRAND PRIX tarptautiniame važiavime ir su Vėlyviu iškovojęs garbingą ketvirtą vietą.

– Kipras Varaneckas… Čia tas pats muzikantas iš grupės „The Independent“? Muzika ir žirgai – lyg ir sunkiai suderinami dalykai…

– Kipras rimtai susidomėjo žirgais vasarą. Jau tada jis dalyvavo žirgų lenktynėse Utenoje, tačiau pritrūko patirties. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos