gatvės

Rajone bus ir… Graikų gatvė

Bene kas antram rajono tarybos posėdžiui pateikiami sprendimų projektai dėl gatvių pavadinimų suteikimo. Rugpjūčio mėnesio posėdyje keli tarybos nariai sukluso, kai reikėjo balsuoti už kiek netikėtą gatvės vardą – nuo šiol Širvintų rajone bus… Graikų gatvė. Tuomet kilo klausimas, kas nusprendžia, kokį vardą suteikti gatvei? Skaityti daugiau »

Kur trumpa, ten trūksta…

Eilinį kartą „sulopyta“ Jaunimo gatvė. Tik ar ilgam?

Eilinį kartą „sulopyta“ Jaunimo gatvė. Tik ar ilgam?

Kiekvieną pavasarį Širvintų miesto gatvės pasitinka gausiai nusėtos didesnių ir mažesnių duobių. Kiekvieną pavasarį ir vasarą tos duobės vis lopomos. Dažniausiai tie lopai išbyra nė neperžiemoję. Viena iš priežasčių – darbai neretai atliekami nesilaikant techninių reikalavimų, pavyzdžiui, per lietų. O ir išvis, anot rimtų specialistų, toks lopymas yra tik pinigų išmetimas. Reikėtų ne lopus klijuoti, o asfaltuoti iš naujo. Bet teisinamasi lėšų stygiumi. Taigi metų metus situacija kartojasi – duobės – lopai – vėl duobės…

Šiemet vien Širvintų miesto gatvių su asfaltbetonio danga išdaužoms užtaisyti (1000 kv.m) skiriama 62,5 tūkst. Lt. Iš viso Širvintų rajono savivaldybės objektų, finansuojamų iš kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų, sąraše duobėms asfaltbetonio dangose taisyti numatyta 105,6 tūkst. Lt. O absoliučiai visiems objektams ir visiems kelių priežiūros darbams bei paslaugoms skirta daugiau nei milijonas litų.

Kasmet vis tvarkomos Vilniaus gatvės paprastajam remontui bus atseikėta 32,9 tūkst. Lt. Miesto gatvių su žvyro danga priežiūrai (greideriavimui, žvyravimui išdaužų vietose) numatyta 29,3 tūkst. Lt. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos