Arturas Gerulskis

Būna, kad prašo padaryti išskirtinę puokštę, kokios dar nematė nė vienas širvintiškis…

Arturo ir Žanetos Gerulskių vestuvinė fotografija.

Arturo ir Žanetos Gerulskių vestuvinė fotografija.

Gėlės ir fotografija tarpusavyje dažnai būna susiję. Šis teiginys visiškai pasitvirtino Širvintose, kur Žaneta Gerulskienė turi atidariusi gėlių paviljoną, o jos vyras Arturas – fotostudiją.

Menininkai sutiko praverti savo pasaulio duris „Širvintų krašto“ skaitytojams, tad kalbamės su Arturu ir Žaneta, kurie, beje, visai neseniai atšoko savo vestuves.

– Arturai, esate vilnietis. Širvintos – miestas nedidelis. Ar nekilo mintis bėgti ten, kur daugiau klientų?

– Tas noras bėgti kažkur nuo kažko retkarčiais užeina visiems. Man bėgti jau per vėlu… Skaityti daugiau »

Širvintose atsidaro nauja fotostudija

Fotografas Arturas Gerulskis namus primenančiame interjere su nuostabių nuotraukų albumu rankose.

Fotografas Arturas Gerulskis namus primenančiame interjere su nuostabių nuotraukų albumu rankose.

Žmogus daugelį asmeninių daiktų pametęs vėl gali juos įsigyti, tačiau niekada nebegali susigražinti prabėgusios akimirkos. Vienintelis, galintis tai padaryti, yra fotografas, kuris užfiksuoja tą akimirką nuotraukoje, kurios taip pat niekas nebegali atgaminti, juk net dvi nuotraukos, padarytos su sekundės pertrauka, nepakartoja to paties momento. Nuotrauka visada buvo ir liks tik tos akimirkos prisiminimas, kuris bus amžinai išsaugotas. Vienoje Facebook-o paskyroje perskaičiau žinutę: „Sustabdysime nuostabiausias gyvenimo akimirkas jums ir apie jus bei jums artimus žmones. Fotostudija Širvintose laukia Jūsų“. Į „Širvintų krašto“ klausimus apie naujos fotostudijos veiklą bei planuojamas paslaugas sutiko atsakyti fotostudijos šeimininkas fotografas Arturas Gerulskis.  Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos