Viešiname pažeidėjus

Signalas parduotuvę privertė susitvarkyti.

Signalas parduotuvę privertė susitvarkyti.

Širvintų rajono savivaldybė kartu su laikraščiu „Širvintų kraštas“ skelbia rubriką „(Ne) tvarkos kampelis“, kurioje bus viešinami pažeidėjai, nesilaikantys viešosios tvarkos, aplinkos tvarkymo ir švaros, gyvūnų laikymo ir kitų taisyklių. T.y. viešinsime pažeidimus ir pažeidėjus, kurių netinkami veiksmai kainuoja visiems rajono gyventojams – mokesčių mokėtojams. 

Pirmoji šioje rubrikoje – dar ne taip seniai šalia miesto turgavietės duris atvėrusi mėsos parduotuvė, priklausanti UAB „Gervida“.

Savivaldybei gavus pranešimą apie tai, kad šalia parduotuvės nuolat mėtosi atliekos, įvairios dėžės ir pakuotės, Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus specialistai atliko patikrinimą. Pasirodo, parduotuvė netgi neturi sudariusi sutarties su atliekų vežėju. Kaip žinia, už bešeimininkes atliekas ir jų surinkimą bei išvežimą turi mokėti Savivaldybė. Vadinasi, už šios mėsos parduotuvės šiukšlių išvežimą iki šiol mokėjo visi širvintiškiai.

Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad po patikrinimo ir griežto pokalbio su parduotuvės savininkais atliekos buvo surinktos ir šalia konteinerių nesimėtė. Tačiau toks požiūris į vykdomą veiklą yra labai neatsakingas.

Kviečiame rajono gyventojus netylėti ir apie matomus, žinomus pažeidimus informuoti Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyrių el. p. ricardas.putrimas@sirvintos.lt, 8 616 11920 arba „Širvintų krašto“ redakciją el. p. gintaras@sirvinta.net, tel. 8 685 77822.

Fiksuokite, fotografuokite – tokiu būdu galime sustabdyti pažeidėjus ir kurti gražesnę, švaresnę rajono aplinką. Pilietiški žinučių autoriai bus skatinami nemokamais kvietimais į kultūrinius renginius, koncertus, spektaklius.

ŠK

     

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar rinkimuose atiduotumėt savo balsą už teistą asmenį?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 12 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.