Veteranų krepšinio turnyras „Jaunystės vėjas“

Vyrų grupės nugalėtojų ir Ukmergės „Olimpo“ kova aikštelėje.

Vyrų grupės nugalėtojų ir Ukmergės „Olimpo“ kova aikštelėje.

Spalio 11 d. Širvintų Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijoje vyko pirmasis Širvintose veteranų krepšinio turnyras „Jaunystės vėjas“.

Krepšinio turnyre dalyvavo 4 vyrų: Druskininkų „AKK“, Ukmergės „Olimpas“, Radviliškio „Šeduvos malūnas“ ir Širvintų „MFILTER“ (nariai: Valdas Pečiukaitis, Vytautas Venslovas, Robertas Bartulis, Arvydas Narijauskas, Gediminas Radzevičius, Darius Kružikas, Darius Buteikis, Vidmantas Mateika ir Rimas Stepaitis) bei 3 moterų komandos: Ukmergės „MKK“, Radviliškio „MSK“ ir tik prieš turnyrą susibūrusi Širvintų moterų komanda „Panteros“ (narės: Lina Brivinskaitė, Gitana Buteikienė, Vilma Babrauskienė, Rytė Bareckaitė, Martyna Vaitkūnaitė ir Ineta Chmielytė).

Turnyre vyrų komandos žaidė 2 kėlinius po 12 minučių, o moterų komandos 2 kėlinius po 10 minučių. Vienam žaidėjui buvo galima surinkti ne, kaip įprasta, 5, bet 4 asmenines pražangas.

Vyrų grupėje varžovų komandas įveikė ir čempionais tapo Širvintų „MFILTER“ komanda. Sidabro medaliai iškeliavo į Radviliškį, o bronza atiteko Ukmergės „Olimpo“ komandai. Moterų grupės varžybose širvintiškėms sekėsi kiek prasčiau nei vyrams. Turnyrui susibūrusioms moterims pritrūko komandinio žaidimo treniruočių, tačiau jos užėmė garbingą trečiąją vietą, rezultatais 10:23 ir 8:17 nusileidusios varžovėms iš Ukmergės ir Radviliškio. Aukso medaliais džiaugėsi Radviliškio „MSK“ moterų komanda, varžoves iš Ukmergės palaužusi rezultatu 28:16.

Bronzą iškovojusios širvintiškės žaidžia su Radviliškio „Šeduvos malūno moterų“ komanda.

Bronzą iškovojusios širvintiškės žaidžia su Radviliškio „Šeduvos malūno moterų“ komanda.

Turnyro metu vyko tritaškių konkursas. Buvo varžomasi dėl geriausios snaiperių komandos vardo. Tritaškių konkurso nugalėtoja, surinkusi 13 taškų (įmetė 13 tritaškių), tapo Ukmergės „Olimpo“ komanda, antrieji, surinkę 11 taškų, liko Širvintų vyrai, o tretieji, įmetę 8 tritaškius, – Druskininkų „AKK“.

Turnyro rungtynes pradėjo komandos iš Druskininkų ir Radviliškio.

Turnyro rungtynes pradėjo komandos iš Druskininkų ir Radviliškio.

Turnyro sumanytojas ir pagrindinis organizatorius rajono tarybos narys Rimas Stepaitis sakė, kad tokio renginio idėja kilo dar pavasarį. Širvintų krepšinio komanda jau ne kartą buvo kviečiama į panašius turnyrus, organizuojamus kituose miestuose, todėl dabar atėjo laikas pasikviesti keletą krepšinio komandų pas save. Turnyro organizaciniai klausimai išsisprendė tarsi patys savaime. „Mano idėją palaikė beveik visi komandos nariai, todėl jokių nesklandumų nebuvo. Man pavyko net gauti nugalėtojo taurę iš Lietuvos krepšinio federacijos,“ – sakė R. Stepaitis.

Po turnyro visos komandos rinkosi į kavinę „Pas Gedą“, kur vyko apdovanojimai ir smagi vakaronė.

Bendra Turnyro dalyvių nuotrauka.

Bendra Turnyro dalyvių nuotrauka.

Turnyro organizatoriai dėkoja teisėjams Romui Chmeliauskui, Tautvydui Bilotui bei Arnoldui Juchnevičiui, vakaronėje dainavusiam Andrėjui ir Lietuvos krepšinio federacijai.

Šarūnė Baronaitė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top