+

Tenisas tiesiogiai

Visiškai nesuklystume pasakę, jog bene labiausiai žinomas bei populiariausias sportas, kuris žaidžiamas rakete, yra būtent tenisas. O kaip atrodo šios sporto šakos raketė, kamuoliukas ir kortas bus matę tikrai visi. Ypač tai verta pamatyti iš arti, kai siekiama išmokti žaisti. Pradedančiojo įgūdžius šiais atvejais dar gali gerai sustiprinti ir tenisas tiesiogiai.

Kaip pastebi patys treneriai, bemaž visi geba žaisti tenisą, jei tik yra kilęs toks noras. Amžiaus ribos čia visai nėra ir negalėtų būti. Žaisti galėtų visi, nesvarbu, koks žmogaus sudėjimas ar fizinis pasirengimas. Pradėti niekuomet nebus vėlu, o pradėjus mėgti tokį žaidimą, atsiras didelis  siekis tobulėti bei vis pridėti toje vietoje, kuri atrodo silpna. Tai pasakytina apie bet kurį žmogų.
 
Vienus, anot trenerių, įtrauktų varžybų azartas, kitus mėgavimasis žaidimu, atsižvelgiant į savo fizinį pasirengimą, nesiekiant didelių pergalių. Tenisas geba greitai įtraukti. Kai jau susidomima minėta sporto šaka ar perprantamos jos ypatybės, tai  netrukus pradeda tapti kaip gyvenimo būdu.
 
Trenerių žodžiais, bet koks žaidimas gali būti kur kas greičiau perprastas, jei dažniau stebėtume varžybas. Tuomet, kai neturime galimybių varžybas stebėti realiai, galima prisiminti, kad internetinėje erdvėje yra lengvai pasiekiamas tenisas tiesiogiai per lažybuguru platformą. Galime stebėti ne tik realiu laiku vykstančias varžybas, bet dar ir pastatyti vieną kitą eurą. Galima tai daryti iš azarto, smalsumo arba sekant statistikas įvaldyti profesionalo nuojautas.

Tenisas gyvai

Žaidžiant tenisą, būtina ne vien technikos įmantrumas, fizinis pasiruošimas yra ne mažiau svarbus, psichologinė būsena, kadangi neretais atvejais gali tekti kautis ir su savimi. Negana to, žaidžiant reikšmingi būna ir tokie elementai: taktika, strategijos buvimas. Žaidimas ypatingas tuo, jog laimėti gali ne vien tas, kuris technine prasme bus stipresnis ir fiziškai bus kur kas geriau pasiruošęs. Neretai viską nulemti gali net elementari psichologija, išmintingi sprendimai aikštelėse ir kovingumas.

Kai stebimas tenisas tiesiogiai, visas šios sporto šakos taktikas sekasi perprasti kur kas greičiau. Tai elementariai paaiškinama žmogaus psichologija. Su tuo sutinka ir teniso meistrai. Internetinėje erdvėje transliuojamas tenisas tiesiogiai atveria galimybes greitai pagerinti savo įgūdžius. Tai praktikuoja daugelis sporto mėgėjų ne tik savo pirmosiose treniruotėse, bet ir gerokai vėliau.

Teniso teikiama nauda taip pat neapibūdinama tik vienu žodžiu. Pirma, tokia sporto šaka geba gerai ir greitai stiprinti visą žmogaus kūną. Kai žaidžiamas tenisas, juda bene visas kūnas, daugelis smulkiųjų kūno raumenų. Neretai jis būna lyginamas net su plaukimo efektyvumu, kadangi stiprėja širdies raumuo, gerai veikiama nervų bei virškinimo sistemos. Teniso asai turi stipriai išvystytas, tvirtus rankų raumenis, kojas ar pilvo presą. Negana to, lavėja net ir daugelis tokių savybių, kaip greitis, iniciatyvumo pajutimas, vikrumas, strateginė mąstysena, koordinacija, pajuntamas koncentracijos atsiradimas, greitėja reakcija, atsiranda kovingumas, psichologinis ištvermingumas, intuicija, lavinama valia, aktyvinamos tam tikros smegenų dalys.

Bet kuris treneris paklaustas apie teniso perpratimo niuansus pirmiausia patars stebėti kaip žaidžia profesionalai. Tai kartais gali apsaugoti net nuo taip neišvengiamų traumų atsiradimo. Kaip visa tai veikia galima įsitikinti internetinės paieškos lauke surinkus “tenisas tiesiogiai”.  Tokią sporto šaką gali pasirinkti net ir tie, kurie nepakenčia monotonijos, tarkim., tie, kurie bodisi bėgiojimu ir vengia pasikartojančių pratimų ant treniruoklio, bet trokšta intensyviai sportuoti bei jausti malonumą.

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Tai bent snaiperis: 20 metimų – 20 pataikymų!

Ralio „Aplink Lietuvą“ šventė Širvintose

Širvintiškiai – tarp geriausių

Pertrauka baigiasi – futbolininkai grįžta

Moterims – medaliai iš Slovėnijos, vyrams – įspūdžiai iš Gibraltaro

Širvintų maratonas – 1

Žmogus, aplenkęs jachtą: „Svarbu pasiimti iš bėgimo viską, ką jis gali duoti geriausio…“

„Noriu ne tik greitai bėgti, bet kartu ir ugdyti savo dvasią…“

„Bėgimas vienija sielos brolius…“

Valstybės dieną Širvintose – karališka futbolo šventė

Vilniuje – su Velsu ir Ukraina

Lentelės viduryje, bet ne vidutiniokė

„Kaip smagu judėti nerealiai smagių žmogeliukų apsuptyje…“

Nyderlandų ir Lietuvos žvaigždės lankėsi Širvintų stadione

„Prisikeli lyg Feniksas iš pelenų…“

Tarptautinėse varžybose – prizas

DĖMESIO! PERSKAITYKITE IR PASAKYKITE KITIEMS: PASIKEITĖ FUTBOLO ŽVAIGŽDŽIŲ ŠVENTĖS GRAFIKAS. RUNGTYNĖS BUS ŽAIDŽIAMOS ANKSČIAU!

Tenisas tiesiogiai

Širvintose – pasaulio stadionus iš vietų kėlusios futbolo legendos

SK „Baltic Champs-Ježvito“ riedulininkams įteikti „kovingi“ sidabro medaliai

„Kai su galva susitari, tai ir kūnas paklūsta…“

Smiginis – nuėmęs stresą, nuovargį, pakėlęs nuotaiką

Širvintų maratono dalyvis rengiasi tapti „trigubu“ Geležiniu žmogumi

Už žiūrovų rasistinius šūkavimus vienerioms rungtynėms diskvalifikuotas futbolo stadionas

Laimėjo aukso medalius

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+