Sugrįžimas į stipriausią divizioną vainikuotas medaliais

Baigėsi Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato A diviziono varžybos, kuriose po šešerių metų pertraukos dalyvavo Širvintų SC – „Intos“ komanda.

Čempionato pradžioje buvo keliamas uždavinys išlikti aukščiausioje lygoje. Puikiai visą sezoną rungtyniavusios Rasos Buzienės ir Aušros Janutaitės auklėtinės pasiekė pusfinalį, kuriame pralaimėta Lietuvos čempionių Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ komandai. Mažajame finale, kur rungtyniauta iki dviejų pergalių, širvintiškės susitiko su Šiaulių sporto gimnazijos – „Klevo“ komanda. Pirmąjį susitikimą Šiauliuose mūsų rajono riedulininkės laimėjo 3:0 (2 įvarčius pelnė Martyna Ragauskaitė, 1 – Paulina Pumputytė). Antrosios rungtynės Vilniuje prasidėjo Širvintų SC – „Intos“ komandos įvarčiu (Paulina Pumputytė). Trečiajame kėlinuke varžovės rezultatą išlygino. Viską nulėmė ketvirtajame kėlinuke Akvilės Rutkauskaitės pelnytas pergalingas įvartis. Širvintiškės apdovanotos trečios vietos taure ir bronzos medaliais.

Širvintiškėms - bronza

Komandoje žaidė: V. Šarmavičiūtė, K. Urbonavičiūtė, P. Pumputytė, K. Buteikytė, L. Girdzijauskienė, M. Ragauskaitė, V. Bartkevičiūtė, G. Smailytė, K. Rakštytė, K. Liekytė, A. Rutkauskaitė, R. Kulševičiūtė, Ž. Šalkauskienė, A. I. Radzevičiūtė, T. Taraškutė, K. Mažulytė.

Širvintų SC informacija

B diviziono čempionai

Kaip informuoja Lietuvos žolės riedulio federacija, 2017-2018 metų Lietuvos vyrų B diviziono čempionatas finišavo rungtynėmis, per kurias čempionų titulą užsitikrinę Širvintų SC riedulininkai nugalėjo Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą-Plaunu pats“ 4:2.

Širvintų SC

Širvintų SC

Pirmieji įvartį pelnė vilniečiai, bet jau po 4 minučių Laimonas Aleknavičius rezultatą išlygino, o paskui jį širvintiškių naudai persvėrė Lukas Janukaitis, dar po įvartį pridėjo Ernestas Lavrinovičius ir Tautvydas Kuznecovas. Vilniečiams pavyko skirtumą tik sušvelninti.

Rezultatyviausiu B diviziono žaidėju tapo širvintiškis Justinas Blažys, pelnęs 14 ivarčių.

Širvintiškiai B diviziono čempionate siurinko 27 taškus, antri likę vilniečiai – vos 13, tiek pat surinko ir trečią vietą tarp keturių komandų laimėję Vilniaus RSM-„Ardo“ riedulininkai. Ketvirti – be taškų likę Kauno „Veršvai“.