SK „Baltic Champs-Ježvito“ komandai įteikti sidabro medaliai

Savaitgalį Šiauliuose pasibaigė Lietuvos vyrų 2021-2022 metų žolės riedulio čempionato „A“ diviziono superfinalo rungtynės. Kovoje dėl čempionų titulų (iki dviejų pergalių) rungtyniavo penai metų čempionai, Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvito“ ir Šiaulių „Ginstrektės“ komandos.

Pirmąsias rungtynės Vilniuje po įtemptos permainingos kovos pasisekė laimėti šiauliečiams rezultatu 2:0.

Lemiamose antrose rungtynėse Šiauliuose trenerio Romualdo Chmeliausko vadovaujamai širvintiškių komandai rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo. Po grubios gynėjų klaidos šiauliečiai jau pirmąją rungtynių minutę sugebėjo įmušti įvartį.

17-tą žaidimo minutę Kyrylo Obykhod po mažojo kampinio išlygino rezultatą – 1:1. 20-tą minutę šiauliečiai išsiveržė į priekį – 2:1. 22-tą minutę Žygimantas Balsiukas realizavo mažąjį kampinį ir išlygino rezultatą – 2:2. Šiauliečiai įnirtingai puolė širvintiškių vartus ir 43-ią bei 45-tą rungtynių minutę padidino rezultatą iki 4:2. 49-ją minutę Žygimantas Balsiukas realizavo paskirtą baudinį – 3:4.

Tačiau baigiantis rungtynėms šiauliečiai įmušė dar 2 įvarčius, padidino skirtumą iki 6:3 ir pirmą kartą tapo Lietuvos čempionais.

Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvito“ komanda, prieš tai 4 kartus laimėjusi čempionų titulus, šį sezoną tenkinosi antra vieta. Žaidėjai buvo apdovanoti sidabro medaliais.

Specialiu Lietuvos žolės riedulio federacijos prizu buvo apdovanotas rezultatyviausias čempionato žaidėjas Žygimantas Balsiukas, pelnęs 9 įvarčius.