Širvintų riedulio spalvas gina ir du ukrainiečiai

Su šiauliečiais kovoja Maksym Kalchuk (Nr. 14).

Po žiemos sezono savaitgalį Vilniuje toliau buvo žaidžiamos Lietuvos vyrų ir moterų 2021–2022 metų žolės riedulio čempionatų „A“ diviziono varžybos.

Kyrylo Obychod (Nr. 17)

Trenerio Romualdo Chmeliausko vadovaujami Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvito“ komandos riedulininkai pirmas pavasario II rato rungtynes žaidė su Šiaulių „Ginstrektės“ komanda. Širvintiškių komandos gretas papildė du jauni 17-mečiai žaidėjai iš Ukrainos – Maksym Kalchuk ir Kyrylo Obychod.

Šiuo metu Riešėje apsistoję riedulininkai yra atvykę iš Žitomiro srities Korestenio miesto, esančio maždaug už 120 km į vakarus nuo Kijivo.

Ukraina apskritai yra žinoma žolės riedulio pasaulyje, o Korestenio komanda yra dalyvavusi Lietuvoje rengtose „Žalgirio“ draugijos taurės žolės riedulio varžybose. Prasidėjus karui, vaikinų treneris susisiekė su jam pažįstamu Romualdu Chmeliausku ir paprašė suteikti galimybę vaikinams sportuoti, jei tai įmanoma.

Kaip ir dalis Širvintų komandos žolės riedulininkų, vaikinai iš Ukrainos treniruojasi Vilniuje.

Oro sąlygos savaitgalį nelepino žaidėjų, nuolat lijo. Po gražios sportinės kovos širvintiškiai rezultatu 4:1 nugalėjo šiauliškius ir toliau užtikrintai pirmauja čempionato varžybose. Lukas Janukaitis ir Žygimantas Balsiukas pelnė po 2 įvarčius.

Šį sekmadienį, gegužės 1 d., Vilniuje rungtyniaus SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ ir SK „Baltic Champs–Ježvitas“, o Rudaminoje – SK „Ardas-Rudamina“ ir „Ginstrektė“.

Borisas Sockis
Alfredo Pliadžio nuotr.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite balandžio 29 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top