Širvintų rajono seniūnijų sporto žaidynės

Sėkmės sportinėse kovose palinkėjo Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė

Birželio 10 dieną Širvintų sporto mokykla surengė Širvintų rajono seniūnijų sporto žaidynes. Varžybų dalyvius pasveikino ir sėkmės sportinėse kovose palinkėjo Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, varžybų pradžią paskelbė Širvintų sporto mokyklos l. e. p. direktorė Alina Zapolskienė. Atidarymo metu keletą dainų atliko Norvilė Iljeitytė.

Žaidynių programą sudarė šešių sporto šakų komandinės varžybos: krepšinio 3×3 (vyrai, moterys), stalo teniso (2 vyrai ir 1 moteris), smiginio (2 vyrai ir 2 moterys), paplūdimio tinklinio (2 vyrai ir 1 moteris), šaškių (2 vyrai ir 1 moteris), seniūnų trikovė (asmeninės varžybos). Žaidynėse dalyvavo visų seniūnijų atstovai. Komandinės vietos nustatytos pagal keturių sporto šakų geriausius pasiekimus. Keturiose ir daugiau šakose dalyvavo tik Musninkų, Kernavės, Jauniūnų, Čiobiškio ir Širvintų seniūnijos.

Pirmąją vietą tarp seniūnijų iškovojo Musninkų seniūnija, surinkusi 36 takus (seniūnė Birutė Jankauskienė). Tiek pat taškų surinko ir Kernavės seniūnija (seniūnas Stanislovas Gaidakauskas), tačiau vieninteliai musninkiečiai dalyvavo visose sporto šakose. Trečiąją vietą užėmė Širvintų seniūnija – 23 taškai (seniūnė Laimutė Griškienė), ketvirtąją – Čiobiškio – 22 taškai (seniūnas Virginijus Niekis), penktąją – Jauniūnų – 19 taškų (seniūnas Ramūnas Jasevičius), šeštąją – Gelvonų – 12 taškų (seniūnas Lionginas Juzėnas), septintąją – Zibalų – 9 taškai ir aštuntąją – Alionių seniūnija – 5 taškai (seniūnas Sigitas Bankauskas).

Moterų krepšinio varžybose dalyvavo dvi komandos: Musninkų ir Kernavės. Kaip ir praėjusiais metais nugalėtojomis tapo musninkietės (Kamilė Puzinaitė, Monika Ražauskaitė, Indrė Puzinaitė, Vita Jankauskaitė), antroje vietoje liko kernaviškės.

Žaidžia šaškininkai

Krepšinio susitikimas

Smiginis

Smiginis

Pergalės džiaugsmas

Seniūnų trikovės nugalėtojas Jauniūnų seniūnas Ramūnas Jasevičius ir Širvintų sporto mokyklos l. e. p. direktorė Alina Zapolskienė

Pirmąją vietą tarp seniūnijų iškovojo musninkiečiai

Paplūdimio tinklininkai

Stalo tenisininkai

Vyrų krepšinio varžybose dalyvavo septynios komandos. Pirmąją vietą iškovojo Gelvonų seniūnija, antrąją – Zibalų, trečiąją – Čiobiškio, ketvirtąją – Širvintų seniūnija. Praėjusių metų čempionai musninkiečiai liko penkti, šeštoje vietoje – Jauniūnų, septintoje – Kernavės seniūnija.

Šaškių varžybose dalyvavo keturios komandos. Pirmoji vieta atiteko Musninkų seniūnijai (Zenonas Vilkevičius, Alvydas Rolis, Jurgina Černiak), antroji – Širvintų, trečioji – Jauniūnų seniūnijai.

Stalo teniso varžybose pirmąją vietą iškovojo – Kernavės seniūnijos atstovai (Julita Meškutavičiūtė, Darius Jasevičius, Daimonas Ušackas), antrąją – Musninkų, trečiąją – Širvintų seniūnija.

Paplūdimio tinklinio varžybose pirmoji vieta – Čiobiškio seniūnijai (Evelina Šip, Paulius Gurskas, Darius Kliučinskas), antroji – Kernavės, trečioji – Musninkų seniūnijai.

Smiginio rungtyje pirmoji vieta – Kernavės seniūnijos atstovams (R. Petrokas, T. Žarnauskas, I. Žarnauskienė, B. Akstiukevič), antroji – Musninkų, trečioji – Čiobiškio seniūnijai.

Seniūnų trikovėje dalyvavo trys seniūnai. Pirmąją vietą iškovojo Jauniūnų seniūnas Ramūnas Jasevičius, antroji vieta atiteko Čiobiškio seniūnui Virginijui Niekiui, trečioji – Birutei Jankauskienei.

Komandų laimėtojų žaidėjus taurėmis ir diplomais apdovanojo l. e. Širvintų sporto mokyklos direktoriaus pareigas Alina Zapolskienė.