Širvintų futbolininkai į salę grįžo po metų pertraukos

Arūnas Dalala (nuotr. iš archyvo)

Po metų pertraukos Širvintų salės futbolininkai, susibūrę į komandą FK Širvintos, dalyvauja Sekmadienio futbolo lygos organizuojamose Select Futsal I lygos pirmenybėse. Tai antros pagal pajėgumą salės futbolininkų varžybos šalyje.

Kaip „Širvintų kraštui“ sakė komandos vadovas Arūnas Dalala, žaidėjai patys nutarė, kad norėtų dar rungtyniauti. Skirtingai nei Sekmadienio futbolo lygos organizuojamose Ergo pirmenybėse stadionuose, kur širvintiškiai futbolininkai rungtyniauja jungtinėje FK „VGTU-Širvintos-Vilkai“ komandoje, salėje dauguma mūsų rajono futbolininkų susibūrė į atskirą komandą. Toje pat Select Futsal I lygoje rungtyniauja ir „Vilkų“ komanda, daugiausia sudaryta iš žaidėjų vilniečių. Pernai Select Futsal I pirmenybėse varžėsi „VGTU-Inžinerija“, kuri iškovojo bronzos medalius. Vilniečių komandai tada atstovavo ir keli širvintiškiai, įtraukti ir į šiųmetę „Vilkų“ sudėtį.

Šių metų pirmenybėse akistata tarp širvintiškių ir vilniečių dar neįvyko. Atsižvelgdami į susiklosčiusią situaciją, futbolininkai sutarė padaryti pertrauką iki sausio 3-iosios, o sausio 4-ąją kaip tik suplanuotos rungtynės tarp šių komandų, kurios turnyrinėje lentelėje rikiuojasi greta.

Širvintiškiams kol kas sekasi puikiai. Mūsiškiai jau žaidė 5 rungtynes ir visas jas laimėjo. FK Širvintos rezultatu 5:2 nugalėjo FC „International Vilnius“, 9:4 – „Spartaką“, 8:2 – VDU-ŠA, 9:6 – Šalčininkėlių FK „Visinčia“, 5:3 – Kaišiadorių „Baltus“.

Select I varžybose šįmet varžosi 11 komandų, o kol kas pirmauja visas 6 žaistas rungtynes laimėjęs „Aktas“.

Gintaras Bielskis

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 18 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+