Širvintiškio debiutas skambus

Penktadienį rašėme, kad širvintiškis Ignas Kružikas persikėlė į Rumuniją, kur rungtyniaus II lygoje besivaržančiame FK „Csikszereda Miercurea Ciuc“ klube.

Šeštadienį Mierkuria-Čuko stadione po žiemos pertraukos buvo žaidžiamos 17-ojo turo rungtynės, kurios starto sudėtyje rungtynes pradėjęs širvintiškis jau 14-tą minutę nukreipė kamuolį į Bukarešto „Progresul Spartac 1944“ vartus (žr. nuotr.).

Širvintiškis šiose rungtynėse ne tik pelnė įvartį, bet ir asistavo komandos draugui, po kurio rezultatas tapo 2:0. Deja, pirmojo kėlinio pabaigoje jau per pridėtą laiką svečiai rezultatą sušvelnino, o per pridėtą rungtynių laiką dar ir išplėšė lygiąsias.