Širvintiškiai – vis dar pretendentai į apdovanojimus

Sekmadienį išvykoje rezultatu 1:0 įveikusi Šalčininkėlių „Visinčią“, FK Širvintos komanda įsitvirtino Sekmadienio futbolo lygos Ergo A zonos trečioje vietoje. Širvintiškius vienu tašku lenkia tiek pat rungtynių sužaidę „Kaišiadorys-Baltai“, o pirmenybių nugalėtojų laurus dar praėjusiame ture užsitikrino „Elektrėnų versmė“.

Nors buvo planuota, kad būtent praėjusiame ture Širvintų komanda turėjo žaisti paskutines rungtynes namuose, ši dvikova paskutiniu momentu buvo atidėta. Pagal pataistą tvarkaraštį FK „Širvintos“ su „Salininkais“ savo stadione turėtų žaisti lapkričio 5 dieną. Tą pačią dieną rungtyniaus ir vieni širvintiškių konkurentų dėl vietos kaišiadoriečiai, kurie Žiežmariuose bandys pasismaginti su autsaideriu „Imperialu“.

Iki tol širvintiškiai sužais dar vienerias rungtynes: spalio 30-ąją jie Vilniuje turėtų rungtyniauti su FK „Kruša-Basica“. Šiame ture FK Širvintos užimamai vietai galėtų turėti įtakos rungtynių baigtis tarp „Imperialo“-AFK bei „Kaišiadorų-Baltų“-SK Nemenčinė komandų.

Apskritai komandoms likus sužaisti 1-2 rungtynes, turnyrė padėtis tokia:

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+