Sėkmė lydi atkakliuosius

Šių metų gegužės 9 dieną Madžiūnuose (Trakų raj.) vyko kosminių modelių respublikinės spartakiados finalinės varžybos ir tuo pat metu – Lietuvos aviamodelių sporto federacijos (LASF) čempionatas. Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos komanda laimėjo dvi prizines vietas: sidabrą (2-oji vieta) S-6-A klasėje ir sidabrą S-9-A klasėje.
Lietuvos čempionu antrus metus iš eilės S-7 (modelių kopijos) tapo širvintiškis Tomas Erslavas su savo kopija „Meteor 1-E“ (kol kas geriausia kopija Lietuvoje).
Tarp moksleivių čempiono titulą S-9-A klasėje iškovojo – Lukas Vyšniauskas, „Atžalyno“ progimnazijos mokinys. Antrą medalį, sidabrinį, jis gavo jau Lietuvos Respublikos čempionate, nusileidęs pasaulio čempionui vilniečiui Maksimui Timofejevui. Sidabro medalį į Širvintų kraštą atvežė Gabrielė Grinytė – Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos moksleivė (tarp suagusiųjų buvo penkta).
Svarų indėlį į komandos rezultatų sąskaitą įnešė gabūs bendraklasiai iš „Atžalyno“ progimnazijos – Kristupas Vaitkūnas ir Laura Pažusytė. Laurai tai ne pirmas laimejimas. Pernai spalį Vilniuje Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro surengtose pradinio techninio modeliavimo varžybose užėmė 3-iąją vietą, o jau šių metų balandžio 17 dieną tokiose pat varžybose buvo pirma.
Sėkmė lydi užsispyrusius ir atkaklius. Sveikiname nugalėtojus ir linkimė tolesnės sėkmės.
Aleksandras Antipenkovas
Komandos vadovas
 Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos komanda laimėjo dvi prizines vietas: sidabrą (2-oji vieta) S-6-A klasėje ir sidabrą S-9-A klasėje.

Šių metų gegužės 9 dieną Madžiūnuose (Trakų r.) vyko kosminių modelių respublikinės spartakiados finalinės varžybos ir tuo pat metu – Lietuvos aviamodelių sporto federacijos (LASF) čempionatas. Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos komanda laimėjo dvi prizines vietas: sidabrą (2-oji vieta) S-6-A klasėje ir sidabrą S-9-A klasėje.