Rungtyniaus superfinalo varžybose

Žygimantas Balsiukas. Alfredo Pliadžio nuotr.

Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvitas“ komandos riedulininkai, vadovaujami trenerio Romualdo Chmeliausko, paskutines III rato rungtynes žaidė su Vilniaus SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ komanda.

Čempionato lyderių komandoje po gražios atakos 5-ąją žaidimo minutę Justinas Blažys pelnė įvartį. Toliau širvintiškiai dominavo aikštėje. 49-ąją žaidimo minutę puikiu smūgiu Žygimantas Balsiukas realizavo paskirtą baudinį ir rezultatas 2:0 nepasikeitė iki rungtynių pabaigos.

Po trečiojo varžybų rato SK „Baltic Champs-Ježvito“ komanda užtikrintai užėmė pirmąją vietą ir superfinalo rungtynėse iki 2 pergalių dėl čempiono titulo rungtyniaus su Šiaulių „Ginstrektės“ komanda.