Projektai – lankytojams

Širvintų sporto centras įgyvendino projektą, kuriam dar 2019 metais iš Sporto rėmimo fondo buvo skirtas 60 471 Eur finansavimas.

Projekto tikslas buvo nupirkti treniruoklius sporto klubui ir pakylą baseino dugnui pakelti. Įsigytas inventorius prisidėjo populiarinant sportą rajone, leido rūpintis kūno kultūros plėtra bei gyventojų aktyvaus poilsio organizavimu Širvintų rajono savivaldybėje.

Per visą laikotarpį NEMOKAMAI treniruoklių salėje mokyklos vedė kūno kultūros pamokas, galėjo sportuoti gyventojai, Trečiojo amžiaus universiteto dalyviai, neįgalieji. Iš viso treniruoklių salėje apsilankė per 2020 unikalių lankytojų.

Širvintų sporto centras vykdo „Mokymo plaukti“ programą, kur baseino pakyla jau ne vienerius metus NEMOKAMAI naudojasi visi rajono antrokai, gyventojai džiaugiasi galėdami mokyti plaukti savo mažuosius, mankštinasi senjorai, baseino lankytojai saugiai jausdamiesi leido džiaugtis savo mažiesiems. Unikalių lankytojų, kurie gavo organizuotas paslaugas, buvo per 1450. Sunku net suskaičiuoti, kiek dar mažųjų pasinaudojo pakyla, bet nepasirašė dalyvių sąraše.

Džiugu, kad pavyko gauti finansavimą ir sėkmingai įgyvendinti šį projektą. Ačiū Sporto rėmimo fondui, kuriam jau rengiame kitus projektus!

Širvintų SC inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4 (1 įvert.)
scroll to top