Lentelės viduryje, bet ne vidutiniokė

Šį savaitgalį, liepos 13 dieną, 18 val., Širvintų stadione vėl bus žaidžiamos Sekmadienio futbolo lygos organizuojamų Ergo A diviziono pirmenybių rungtynės, kuriose „Širvintos-VGTU-Vilkai“ futbolo komanda išbandys jėgas su „Pagirių“ futbolininkais. Rungtynių, kurios prasidės 18 val., favoritai – šeimininkai, mat sužaidus 10 turų Ergo A diviziono pirmenybėse „Pagiriai“ tarp 12 komandų yra tik dešimti, o šeimininkai – septinti.

Tiesa, visos kitos komandos jau žaidė po vienuolika rungtynių, tad širvintiškių pozicija turnyrinėje lentelėje po šio turo, tikėkimės, bus aukštesnė. Pagal prarastus taškus mūsų futbolininkai nėra lygos vidutiniokai.

Širvintų ir Vilniaus jungtinė komanda kiek prarado turėtas pozicijas, kai praėjusiame ture išvykoje lygiosiomis 2:2 sužaidė su „Mostiškių-Tonitros“ futbolininkais. Galėjo baigtis dar blogiau, mat po pirmojo kėlinio aikštės šeimininkai pirmavo 2:0. Antrajame kėlinyje Širvintų futbolininkai Elvinas Dalala ir Lukas Keliotis taikliais įvarčiais rezultatą išlygino ir išgelbėjo tašką.

Ankstesniame ture savo aikštėje 4:1 buvo nugalėtas FK „Lentvaris“.