Jaunių pirmenybėse Linai Surgelaitei – 4 medaliai, Laurai Jankovskytei – 2

Jaunių pirmenybėse Linai Surgelaitei – 4 medaliai,  Laurai Jankovskytei – 2
Alytuje baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos jaunių pirmenybės, Lietuvos rajonų jaunių pirmenybės ir Lietuvos jaunių žaidynių atrankos varžybos.
Puikiai šiose varžybose pasirodė Širvintų sporto mokyklos auklėtinės Lina Surgelaitė ir Laura Jankovskytė. 500 g ieties metimo rungtyje Lina tapo miestų ir rajonų čempione. Ji ietį numetė 47,35 m, pagerino asmeninį rekordą 2,30 m ir įvykdė normatyvą, suteikiantį teisę dalyvauti Europos jaunimo olimpiniame festivalyje Tbilisyje, Gruzijoje. Linai tik 65 cm pritrūko iki kelialapio į Pasaulio jaunių čempionatą, kuris vyks Kalyje.
Laura iškovojo trečią vietą šalyje ir antrąją vietą tarp rajonų. Ji ietį numetė 36,91 m.
Rutulio stūmimo rungtyje Lina, taip pat pagerinusi savo asmeninį pasiekimą (nustūmė 13,87 m), iškovojo trečiąją vietą tarp miestų ir pirmąją vietą – tarp rajonų, Laura užėmė 13 vietą tarp miestų ir 7 –  tarp rajonų (rezultatas – 10,47 m).
Taigi Lina varžybose iškovojo 3 aukso ir 1 bronzos medalį, Laura – 1 sidabro ir 1 bronzos medalį!
Be to, šuolių į tolį ir 100 m bėgimo rungtyje varžėsi Giedrė Staniūnaitė. Ji į tolį nušoko 4,09 m ir tarp miestų liko 40-ta, o tarp rajonų – 16-ta. 100 m bėgime Giedrė buvo 66-ta tarp miestų ir 35-ta – tarp rajonų (rez. 14,83).
Liepos 1-2 dienomis Alytuje vyks Lietuvos jaunių žaidynės. Žaidynėse dalyvaus sportininkai, vykusiose varžybose užėmę 1-12 vietas.