Čempionas dar neaiškus


Po savaitgalį vykusių Sekmadienio futbolo lygos Ergo A diviziono kovų galima pasakyti, kad pirmenybių nugalėtojas dar nepaaiškėjo. Priežastis – lygiosios 4:4 tarp Elektrėnų ir Kaišiadorių komandų. Likus trims turams, šias dvi komandas skiria 9 taškai, o tai – teoriškai panaikinamas skirtumas, jei elektrėniškiai visas likusias rungtynes pralaimės, o kaišiadoriečiai – laimės. Tokiu atveju Kaišiadorių komanda taptų nugalėtoja, nes pirmojo rato tarpusavio rungtynėse elektrėniškius įveikė. Variantas vargiai įmanomas, bet visko būna. 

Savotiška dovanėle širvintiškiams galima laikyti „Advoco-A komandos“ pralaimėjimą 1:2 AFK ekipai. „Viesulo“ pergalė 3:0 prieš „Krušą-Basicą“ buvo prognozuota, kaip ir širvintiškių pergalė savo aikštėje prieš SK Nemenčinė komandą. Turint omenyje šių rungtynių svarbą mūsų rajono komandai, nestebina ir „slidus“ rezultatas – 3:2.

Širvintiškiai pirmieji praleido įvartį, tačiau po to susikrovė persvarą po Eimanto Ščerbakovo, Ernesto Biloti ir Elvino Dalalos taiklių smūgių. Svečiams rezultatą pavyko tik sušvelninti.

Surinkusios po 34 taškus, FK Širvintos ir „Viesulo“ komandos dalijasi 3-4 vietas.

Šį sekmadienį FK Širvintos futbolininkai kovą dėl medalių tęs bandydami savo aikštėje palaužti „Salininkus“. Išvykoje varžovai buvo įveikti 4:1, tačiau tarpusavio rungtynių istorija vis dar sėkmingesnė salininkiečiams, kurie mūsiškius yra įveikę 3 kartus ir šioje tarpusavio serijoje pirmauja 3:2. Tai bus paskutinės Širvintų komandos rungtynės savo aikštėje, paskui liks dvejos rungtynės išvykose – Šalčininkėliuose ir Vilniuje.

ŠK

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+