Verslo parama – rajono žmonių saugumui

Rugsėjo 27 dieną Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė susitiko su Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininku Gintaru Pumpučiu, kurio vadovaujamoje Savivaldybės įstaigoje šią vasarą vyko darbai, skirti pagerinti seniūnijų ugniagesių gelbėtojų komandų darbo sąlygas, užtikrinti geresnę veiklą.

Gelvonų bei Jauniūnų ugniagesių komandų būstinėse buvo renovuoti stogai, o Gelvonų tarnyboje – sutvarkyta ir šildymo sistema.  

Džiugu, kad prie Savivaldybės skirtų biudžeto lėšų savo indėliu prisidėjo ir rajono verslininkai. Merė Ž. Pinskuvienė padėkojo UAB Dumtra“ vadovui Tomui Seliavai už paramą medžiagomis ir naujo šildymo sistemos dūmtraukio įrengimą Gelvonų priešgaisrinėje tarnyboje bei UAB „Promasta“ vadovui Pauliui Mirijauskui už paramą ir pagalbą įrengiant nerūdijančio plieno stogo dangą Gelvonų bei Jauniūnų ugniagesių komandoms.

„Jūsų solidi parama yra svari pagalba rajono gaisrinei saugai ir žmonių saugumui,“ – merė dėkojo verslininkams, o Tarnybos vadovui Gintarui Pumpučiui – už sklandžiai ir operatyviai organizuotus darbus, bendradarbiavimą su verslu.

„Nuoširdi padėka ir visiems Gelvonų bei Jauniūnų brigadų ugniagesiams, kurie patys atliko stogo dangos keitimo darbus. Jūsų susitelkimas ir komandos dvasia yra gražus pavyzdys!” – sakė Ž. Pinskuvienė.

Užs. Nr. 114.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+