Temidės svarstyklės Širvintų rajono savivaldybės pusėje

118 927 eurų žalos – tiek buvę koncesininkai UAB „Autovelda“ privalės sumokėti Širvintų autobusų parkui.
5 proc. – tiek palūkanų priteisė Lietuvos apeliacinis teismas.
8702,75 eurų – tiek bylinėjimosi išlaidų priteista sumokėti Širvintų rajono savivaldybei iš UAB „Autovelda“.

Tokią nutartį priėmė Lietuvos apeliacinis teismas, išnagrinėjęs bylą, kurioje Širvintų rajono savivaldybė bylinėjosi su autobusų parko koncesininku UAB „Autovelda“ dėl jo įsiskolinimo UAB „Širvintų autobusų parkas“.

Dar 2022-01-03 po 15 metų trukusios koncesijos sutarties Širvintų rajono savivaldybė susigrąžino UAB „Širvintų autobusų parkas“. Pagal tuometinę įmonės finansinę būklę, buvo nustatyta ne tik nudėvėtas turtas, bet ir tai, kad įmonės finansiniai įsiskolinimai sudarė per 120 tūkstančių Eur. Apie įsiskolinimų padengimą buvęs koncesininkas nenorėjo net girdėti, todėl buvo pradėti teisminiai procesai. Šių metų birželį pirmosios instancijos Vilniaus apygardos teismas padėjo pirmąjį tašką, tačiau UAB „Autovelda“ nuosprendį apskundė, o lapkričio 15 d. Temidės svarstykles į Širvintų rajono savivaldybės pusę nusvėrė ir Lietuvos apeliacinis teismas.

Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė už svarbią pergalę šioje byloje dėkojo advokatų profesinės bendrijos „Motieka ir Audzevičius“ advokatams Jovitui Elzbergui, Donatui Lapinskui bei Savivaldybės teisininkui Justinui Kontrimavičiui.

Užs. Nr. 196.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (2 įvert.)

1 Atsakymas į "Temidės svarstyklės Širvintų rajono savivaldybės pusėje"

  1. me2s parašė:

    Atkakli ir išmintinga merė.

Comments are closed.

scroll to top