Tarptautinis vaikų universitetas Širvintose?

Susitikimas savivaldybėje.

Susitikimas savivaldybėje.

Ar mažųjų širvintiškių tėvai būtų suinteresuoti įdomiais ir naudingais savaitgalio užsiėmimais savo vaikams? Technologijų ir inovacijų, finansinio raštingumo, dronų valdymo, tarpkultūrinės komunikacijos, išmaniųjų įrenginių technologijų, 2D ir 3D dizaino užsiėmimai, kūrybinės dirbtuvės, paskaitos su patyrusiais universiteto lektoriais – tai 8-13 metų moksleiviams siūlo Kazimiero Simonavičiaus universiteto įsteigtas ir sėkmingai Vilniuje bei Alytuje veikiantis vaikų universitetas „Alfa“. 

Su Širvintų rajono savivaldybės mere Živile Pinskuviene, Administracijos švietimo ir kultūros, su jaunimu dirbančiomis specialistėmis susitiko Kazimiero Simonavičiaus universiteto rektorius Arūnas Augustinaitis ir Edukacinių inovacijų centro vadovė Evelina Lipskaja. Pasak universiteto atstovų, Širvintų rajono gyventojams, jaunesnių klasių moksleiviams pasiūlyti galimybę tobulėti, skatinti domėjimąsi mokslu, pažinti šiuolaikinio mokslo pasiekimus, valdyti informaciją paskatino ir tai, kad praeitą savaitę atviroje jaunimo erdvėje įvykęs „Moksleivių universiteto“ užsiėmimas sulaukė didelio susidomėjimo.

„Vaikų universiteto“ užsiėmimai yra mokami, juos veda įvairių sričių dėstytojai, ekspertai, socialiniai partneriai. Į užsiėmimus vaikai kviečiami savaitgaliais, jie trunka 4 akademines valandas.

Susitikimo metu aptartas patalpų užsiėmimas nuomos klausimas, susitarta, kad „Vaikų universitetas“ bus pristatytas Širvintų pradinės mokyklos bei „Atžalyno“ progimnazijos bendruomenėms. Jei susidarytų tikslinė grupė, užsiėmimai galėtų prasidėti jau šių metų kovo mėnesį.

„Esu tikra, kad pati geriausia investicija yra vaikai. Jie – mūsų ateitis,“ – sakė Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, išreiškusi viltį, kad tėvų, pageidaujančių leisti vaikus į aukšto lygio neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimus, tikrai susidarys. Jos nuomone, rajone galėtų atsirasti ir verslo atstovų, kuriems būtų svarbu prisidėti prie tokių iniciatyvų.

Užs. Nr. 17

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Širvintų rajono tarybos posėdis. Prasidės 13 val.

Paskelbta šildymo sezono pabaiga

Širvintų rajono vaikai rašė laiškus neblaiviam vairuotojui

Širvintų policijos komisariate – naujas viršininkas

Savivaldybės administracijoje – naujas vedėjas

Šimtmečio parkas: tęsiame akciją

Išrinkti žodžiai Jaunimo sode esančiai rotondai

Bendrose diskusijoje gimsta geriausi sprendimai

GYVENTOJŲ DĖMESIUI!

Bus vykdomi nauji projektai kaimiškose vietovėse

Svarbi informacija gyventojams!

Širvintų rajono savivaldybė ne kalbomis, o darbais sprendžia opias problemas

Balandžio mėnesį vėl kviečiame į naudingus ir įdomius sveikos gyvensenos užsiėmimus

Susitikimas dėl atliekų išvežimo: sprendžiamos aktualios problemos

Gyventojų dėmesiui: kartojama švaros konteinerių akcija!

Kviečiame gyventojus balsuoti

Susitikime merė nedaugžodžiavo

Širvintų kaimo gyventojai dalyvavo spendimų priėmime

Aktuali informacija gyventojams

Aptariami nauji projektai kaimiškose vietovėse

Merė pasidžiaugė dideliu gyventojų susidomėjimu

Bus vykdomi nauji projektai kaimiškose vietovėse

Družuose bus įrengtas daugiafunkcis sporto aikštynas

Apklausa

Jūsų finansinės galimybės per mėnesį:

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Nuorodos