Svečiuose – poeto Justino Marcinkevičiaus anūkė Salomėja

Labai svarbus palaikymas svarbaus darbo startui! Rugsėjo 8 d. su poeto Justino Marcinkevičiaus anūke Salomėja susitiko Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, vicemerė Laima Versekėnaitė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė ir mero patarėja Aušrinė Miliukaitė-Janovskienė.

„Man asmeniškai ir visai darbo grupei labai svarbu, kad vos iškėlus idėją apie poeto Just. Marcinkevičiaus, jo kūrybos jėgą įprasminantį meno kūrinį Širvintose, dar rugpjūčio pradžioje sulaukėme žinutės: „Mūsų šeimai dabar labai skauda, bet tokios iniciatyvos padeda nepasiduoti ir tikėtis šviesesnio rytojaus.“ Poeto anūkės ir dukrų padėka bei pritarimas – dar vienas vertybinis aspektas, kuris stiprina ir ragina eiti pasirinktu keliu“, – sako merė Ž. Pinskuvienė.

Artimųjų nuomone, meninis sprendimas – ar tai būtų skulptūra, ar kompozicija – turėtų išpildyti tradicijos ir novatoriškumo dermę, atspindėti poeto kūrybos simboliką, vertybes. O darbai šia kryptimi sparčiai savivaldybėje vyksta – sulaukta daugiau nei 20 pirminių Just. Marcinkevičiaus ir jo kūrybos įprasminimo idėjų iš įvairių sričių menininkų.

„Su poeto anūke sutarėme, kad laikysimės kartu viso proceso metu. Nes į atrankos komisiją pasitelkus vaizduojamojo meno, architektūros, kitų sričių profesionalus, labai svarbu žinoti ir artimiausių žmonių nuomonę“, – teigia Savivaldybės vadovė.

Užs. Nr. 155.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)

2 Atsakymai į “Svečiuose – poeto Justino Marcinkevičiaus anūkė Salomėja”

  1. Miroslava parašė:

    Mintis tikrai gera

  2. ! parašė:

    Šaunu, malonu ir labai nuostabu!

Comments are closed.

scroll to top