Susitikimas su Medžiukų bendruomene

Iš karto po Visų šventųjų dienos – darbingas vakaras Jauniūnų seniūnijoje, Medžiukų kaime, kur lapkričio 3 d. Širvintų rajono savivaldybės vadovės susitiko su vietos bendruomene aptarti svarbiausių žmonėms klausimų.

• Patalpos bendruomenės veiklai.
• Kelių priežiūra, žvyravimas ir greideriavimas.
• Gatvių apšvietimas.
• Atliekų išvežimas.
• Daugybė žmonių klausimų ir, tikimės, aiškūs atsakymai.

Medžiukai – vienas atokiausių nuo rajono centro nutolusių kaimų, todėl susitikimas su tikrai gausiai susirinkusiais gyventojais labai svarbus tiek vykdant darbus, tiek ateities planams.

„Džiaugiuosi, kad sutarėme, jog aktyvi ir vis naujais gyventojais besipildanti Medžiukų kaimo bendruomenė savo veiklą galės vykdyti, rinktis, organizuoti renginius sunkiai, bet atkovotose bendruomenės pastato patalpose, kur pakaks erdvės ir pasistatyti stalo teniso stalą, pasportuoti, ir mamoms su mažyliais jaukiai pabendrauti“, – sako Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Žmonės džiaugsmingai sutiko žinią apie netrukus prasidėsiančius gatvių apšvietimo modernizavimo kaimo vietovėse projekto darbus. Pristatyta, kokios gatvės bus naujai apšviestos I etapo, o kurios – II etapo metu.

Aptarti ir bendruomenės planai artėjančioms šventėms – pastatyti ir įžiebti eglutę, organizuoti šventę vaikams.

„Ačiū kartu į susitikimą vykusiems ir į žmonių klausimus atsakiusiems Administracijos direktorei Ingridai Baltušytei, Jauniūnų seniūną pavaduojančiai Jovitai Šakinytei, seniūnijos specialistei Dianai Jacyno-Sperskei, UAB „Širvintų šiluma“ vyr. inžinieriui Kęstučiui Jasevičiui. O šiuo metu dėl ligos negalinčiam dirbti seniūnui Sigitui Bankauskui pažadėjome parvežti šilčiausius Medžiukų krašto žmonių padėkos žodžius už ūkišką darbą ir dėmesį“, – atvirauja merė.

Užs. Nr. 141.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.33 (3 įvert.)

1 Atsakymas į "Susitikimas su Medžiukų bendruomene"

  1. birute parašė:

    Pavydi mums tokios merės. Visi pavydi. Negeri pavyduoliai, kad pavydi. Merė musų.

Comments are closed.

scroll to top