Su gražiu jubiliejumi merė pasveikino kunigą Antaną Černą

Merė pasveikino kunigą Antaną Černą

Merė pasveikino kunigą Antaną Černą

Su gražiu 80-uoju jubiliejumi lapkričio 20 d. Širvintų Šv. Arkangelo Mykolo parapijos kunigą altaristą Antaną Černą pasveikino Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė. Atvykusi su padėjėjomis Janina Greiciūnaite ir Laura Jakutyte, merė palinkėjo dvasininkui stiprios sveikatos ir ilgo kelio, skleidžiant dievišką priesaiką, padedant žmogui nuodėmes nuo širdies nuplauti ir pažadinti norą dorai gyventi.

Kunigas Antanas Černa gimė 1937 m. lapkričio 20 d. Pušaloto parapijoje, dabartiniame Pasvalio rajone, Panevėžio vyskupijoje. Baigęs Kauno kunigų seminariją, kunigu buvo pašventintas 1965 m. Nuo to laiko prabėgo daugiau nei 50 metų, per kuriuos A. Černa dirbo Jiezno, Palomenės, Krivonių, Nemunaičio, Kiauklių, Zibalų, Pivašiūnų, Vievio parapijose. Nuo 2005 m. balandžio mėnesio šis garbingas, nuoširdus, šviesus žmogus yra Širvintų Šv. Arkangelo Mykolo parapijos altarista.

Merė pasveikino kunigą Antaną Černą

Merė pasveikino kunigą Antaną Černą

Džiugu, kad garbingo amžiaus sulaukęs Aantanas Černa yra kupinas energijos ir kūrybinių idėjų, o pasitinkant valstybės atkūrimo šimtmetį, sukūrė poemą Lietuvai.

Užs. Nr. 108

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Su gražiu jubiliejumi merė pasveikino kunigą Antaną Černą”

  1. gerai parašė:

    gražu.

  2. a parašė:

    Labai gražu. Gražus žestas.

Comments are closed.

scroll to top
+