Startuoja projektas GLOBALIOS ŠIRVINTOS

Globalios Širvintos

Globalios Širvintos

Gal Jūs iš Širvintų, o šiuo metu gyvenate užsienyje? Gal turite į kitas šalis išvykusių artimųjų, draugų?

GLOBALIOS ŠIRVINTOS – tai projekto „Globali Lietuva“, kurį įgyvendina Lietuvos savivaldybių asociacija, dalis. Projektu siekiama simboliškai išplėsti Lietuvos regionų ribas, integruojant išvykusius Lietuvius į savo gimtojo miesto gyvenimą, suteikiant galimybę prisidėti kuriant miesto ekonominę gerovę, viešinant regiono potencialą. Taigi, buriama bendruomenė, kurios tikslas – kurti ryšius tarp gimtojo miesto ir išvykusių į užsienį sukuriant komunikacinę erdvę apsikeitimui informacija ir patirtimi. Savivaldybė konsultuosis su užsienyje gyvenančiais tautiečiais aktualiais klausimais, o išvykusieji gaus naudingą informaciją apie gimtąjį kraštą, galimybes sugrįžti, kurti, investuoti, apie renginius ir šventes.

Širvintų rajono savivaldybė, įgyvendindama projektą „Globalios Širvintos“, ieško globalių širvintiškių, norėdama ne tik išgirsti jų nuomonę ir poreikius, bet ir žinoti, kaip užmegzti abipusį ryšį. Jei esate kilę iš Širvintų rajono, kviečiame prisijungti prie socialinio tinklo „Facebook“ grupės „Globalios Širvintos“ ir interneto svetainės http://globalios.sirvintos.lt

Atsakinga už projekto „Globalios Širvintos“ plėtrą paskirta visuomeninė Širvintų r. savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės konsultantė ryšiams su užsienio lietuvių bendruomenėmis ir organizacijomis Agnė Lazarevičiūtė (el. p. agne.lazareviciute@sirvintos.lt; 8 683 18257).

Užs. Nr. 20

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar jau pasinaudojote proga po Širvintas pasivažinėti Kalėdiniu traukinuku?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 12 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.