Širvintų rajono mokiniai į mokyklas šiais mokslo metais nebegrįš

Po nuotolinės konferencijos su Švietimo, mokslo ir sporto ministru bei ministerijos atstovais Širvintų rajono ugdymo įstaigoms siūloma mokslo metus užbaigti nuotoliniu darbu.

Šį siūlymą Širvintų rajono savivaldybė teikia išsamiai išanalizavusi ir įvertinusi visą situaciją, galvodama tiek apie dirbančius pedagogus, tiek apie mokinius, tiek apie jų tėvus.

Išimtis šiam siūlymui – darbas su abiturientais, besirengiančiais brandos egzaminams. Nuo pasirengimo, nuo egzaminų rezultatų tiesiogiai priklauso jaunų žmonių ateitis. Todėl gimnazijų vadovams duoti įpareigojimai susikoncentruoti ir iki gegužės 20 d. parengti ir Savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriui pristatyti planą, kaip bus dirbama su abiturientais. Šiuo atveju kontaktinio mokymo išvengti nepavyks, tačiau būtina sudaryti sąlygas ir individualioms pamokoms, ir konsultacijoms mažomis grupėmis, laikantis saugumo reikalavimų.

Galutinį sprendimą, kaip organizuos ugdymo veiklą iki mokslo metų pabaigos visų grupių mokiniams priims kiekvienas mokyklos vadovas.

Užs. Nr. 48.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top
+