Projektai kaimiškose vietovėse

Motiejūnų vaikų žaidimo aikštelė

Motiejūnų vaikų žaidimo aikštelė

Širvintų rajono kaimiškose vietovėse – gatvių apšvietimo ir mažosios infrastruktūros projektų pirmieji rezultatai jau matomi! Alionių I kaime ir Zibaluose vyksta sporto aikštynų, Motiejūnuose ir Anciūnuose – vaikų žaidimų aikštelių įrengimo darbai. Musninkuose projektuojamas gimnazijos sporto aikštynas. Kaimiškų vietovių gyventojams primename, kad šie gatvių apšvietimo ir įvairios mažosios infrastruktūros įrengimo projektai apims visą rajoną – darbai bus atliekami ir Čiobiškyje, Bartkuškyje, Jauniūnuose, Družuose, Liukonyse, Alionių II k., Medžiukuose, Kabaldoje. Suderinus su vietos bendruomene, vasarą vaikų žaidimų aikštelė buvo pastatyta ir Kernavėje.

Anciūnų vaikų žaidimo aikštelė

Anciūnų vaikų žaidimo aikštelė

Alionių aikštynas

Alionių aikštynas

„Visa tai tam, kad šeimoms, vaikams, jaunimui ir kaimiškose vietovėse gyventi būtų jaukiau ir patogiau,“ – sako Širvintų r. savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė.

Užs. Nr. 116

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

7 Atsakymai į “Projektai kaimiškose vietovėse”

 1. vladzė parašė:

  Balsuosime tik uz Pinskuvene.

 2. stanislovas parašė:

  Apšvietimas gerai o kaip kanalizacijos darbai vandentieki ivedem o kanalizacija užmiršom čia Motiejunose

 3. to lempos parašė:

  Ateis naujas ir tikras meras ir padarys.

 4. Anonimas parašė:

  paskutiniam

  Tobulas sarkazmas!!!

 5. Protobalsas parašė:

  O ar kas klause zmoniu ar jiem to reik?? kam tos lemos juk nebetie lajkai- po gatves nieks nevaikscioja, seneliai sedi namie,kam tas gatves apsviesti?? I aspaltas kam? tam kaimas yra kaimas kad nuo miesto skirtusi. kaime vazinejanciu vienetai. ne ponai gali ir per purva pravaziuot. pritariu gerb. musu tarybos nariu Simonelio, Pakalnio, buv. meres Davidavicenes pozycijai kad pinigus reikia taupyti. Stai upe Sirvinta isvale nuo dumblo, grazu paziuret,miestas atsigavo. Balsuosim tik uz mera Simoneli!

 6. LiV lempoms parašė:

  Taigi tik pradzia. Juk nelogiska startuojant patekt tuo paciu momentu i finala! Nenusiminkit, jusu kiemo taip pat nepaliks nuosalyje 🙂

 7. lempos parašė:

  O Avižonyse ir Kieliuose tai turbūt ne žmonės gyvena. Nors kelios lempelės vakarais šviestų.

Comments are closed.

scroll to top
+