Priėmimas Nyderlandų ambasadorės rezidencijoje – startas futbolo šventei

Merė Su Olandijos futbolo legendomis, kurios liepos 6 d. išbandė naująjį Širvintų stadioną.

Praeitą ketvirtadienį Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir patarėja Aušrinė Miliukaitė-Janovskienė Nyderlandų karalystės ambasadorės Bonny Pascalle Evelyne Horbach kvietimu dalyvavo priėmime, skirtame detaliai aptarti Olandijos ambasados, Nyderlandų NATO pajėgų mūsų šalyje kartu su Lietuvos futbolo žvaigždėmis, treneriais „futbolotreneris.lt“ bendrai organizuojamos šventės Širvintose klausimus.

Gražų vakarą apie įkvėpimą surengti šią šventę, kurios pagrindinė idėja – „Stronger2gether“ – stipresni kartu – Lietuvoje futbolą žaidžiantiems vaikams kalbėjosi ne tik šventės organizatoriai, bet ir futbolo legendos bei Lietuvos žvaigždės. Juk sportas, ypač komandinis, toks kaip Olandijoje itin populiarus futbolas, gali tapti ta visiems suprantama kalba, kai sutelkęs jėgas, įsiklausęs ir suprasdamas save ir komandos draugus gali ne tik pats jaustis laimingas, bet ir pradžiuginti kitus.

„Širvintos laukia ir ruošiasi šiai šventei, žmonės džiaugiasi, kad šiam renginiui buvo pasirinktas būtent mūsų miestas. Juk būtent tam, kad čia augtų aktyvūs, drąsūs ir sportiški vaikai, kad miesto durys būtų atviros ir jauniesiems futbolininkams, ir svečiams, ir net pasaulinio lygio žvaigždėms buvo pastatytas naujasis Širvintų stadionas,“ – sakė merė Živilė Pinskuvienė.

Nyderlandų Karalystės ambasadorė ir Širvintų rajono savivaldybės merė džiaugiasi iniciatyva #Stronger2gether – stipresni kartu.

Na o išsamiai apie tai, kaip Valstybės dieną Širvintose vyko futbolo šventė, skaitykite kitame „Širvintų krašto“ numeryje.

Užs. Nr. 91.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Priėmimas Nyderlandų ambasadorės rezidencijoje – startas futbolo šventei"

  1. Šmėkla parašė:

    Kodėl beždžionės be pavadėlių ir apynasrių?

Comments are closed.

scroll to top
+