Pavasaris – su įkvėpimu ir šauniais mūsų rajono mokinių rezultatais!

Gegužės 25 d. Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir vicemerė Janina Pažusienė pasveikino dar vieną grupę mokinių bei jų mokytojų, pasiekusių svarių rezultatų respublikinėse olimpiadose.

Priėmime Savivaldybėje dalyvavo Dominykas Palkevičius, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos III kl. mokinys, šauniai pasirodęs 28-ojoje Lietuvos mokinių rusų kalbos olimpiados Respublikos etape ir jo mokytoja Violeta Geigalienė;
Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos III kl. mokinė Aurėja Pakštytė, Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje apdovanota I laipsnio diplomu ir jos mokytoja Daiva Erslavienė;
Širvintų rajono Gelvonų gimnazijos 7 kl. mokinė Justina Masilionytė, Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje apdovanota I laipsnio diplomu ir jos mokytojas Kęstutis Stankevičius.

Susitikimo metu mokiniai kalbėjo apie nuotolinio mokymosi ypatumus, sunkumus ir iššūkius. Kartu su mokytojais džiaugėsi, kad nepaisant visko, pavyko pasiruošti, susikaupti ir šauniai pasirodyti olimpiadose, kurios taip pat vyko nuotoliniu būdu.

Suprantama, kad aukšti pasiekimai labai priklauso ir nuo šeimos, nuo tėvų palaikymo. Motyvacija mokytis bei siekti yra aukščiausia, kai vienoje komandoje yra ir mokinys, ir jo šeima, ir mokytojas.

Jaunieji svečiai dalijosi ateities svajonėmis bei planais, kalbėjo apie profesijas, kurias ketina rinktis.

Merė Živilė Pinskuvienė palinkėjo jaunuoliams, kad įdėtos pastangos, įgytos žinios ir pasiekti laimėjimai įkvėptų dar aukštesniems tikslams ir sėkmei ateityje! O mokytojams – kuo geriausios kloties, energijos ir įkvėpimo mokant, auginant norą siekti tikslo ir suteikiant sparnus.

Užs. Nr. 58.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+