Naujagimiams – ypatinga dovana

Kiekvienas vaikelis – didžiausias stebuklas, brangiausias turtas, tikroji krašto ateitis.

O kiekvieno Širvintų rajone 2023 m. gimusio vaikelio laukia ypatingos dovanos – kartu su mažyliu augantis vežimėlis-stumdukas-triratukas!

„Juk taip norisi pasveikinti jaunas šeimas, tėvelius su ypatingu gyvenimo įvykiu – sulaukus mažylio. Juk reikia, kad naujai asfaltuotas gatves, pėsčiųjų takus, žaidimų aikšteles ir kitas sukurtas jaukias erdves išbandytų ir būsimi eismo dalyviai!“, – džiaugiasi Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Užs. Nr. 1.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4 (2 įvert.)

6 Atsakymai į “Naujagimiams – ypatinga dovana”

 1. birute parašė:

  Už 10.

 2. gerbėja parašė:

  Sveikatos musu merei atlaikant visus purvus ir smeizima.

 3. Fredis parašė:

  Pagirtinas merės gestas.

 4. PENSININKAS parašė:

  Moterys gimdykite, kol laikas, nes bus per vėlu ir dovanų negausite. Ir savivaldybės užsakymai sumažės, o pinigų tai yra, o kur išleisti, reikia galvoti. Ar ant vežimėlių bus užrašas „Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė“ ar bus be pavardės ir skaitysis, kad dovana bus nuo rajono bendruomenės ir pirkimai suderinti su rajono gyventojais.
  Jau daug metų pirkimai nėra derinami su rajono gyventojais.

 5. A. A. parašė:

  Šaunuolė merė.

 6. PENSININKAS parašė:

  O kodėl tėveliams, gimus vaikui, nebūtų galima išmokėti vienkartines išmokas nors po 600 Eur. Tai man atrodo būtų didesnė pagalba. Labai nedidelė suma susidaro, kaip rajono biudžetui. Juk asfaltuoti keliai, žaidimo aikštelės,kitų jaukių erdvių ne visam rajone yra. Čia laimė nusišypso tiems, kurie gyvena miesto centre.
  Pavažiavus toliau nuo miesto centro jau vaizdelis kitoks; visos šalutinės gatvės, prie turgaus teritorija, prie poliklinikos stovėjimo aikštelė guzuotos, jau nekalbant apie kaimo teritorijas.
  Kodėl savivaldybė rimtų projektų nevykdo, kas liečia darželių statybas, vaikų sveikatos paslaugų gerinimą,
  gyventojų aprūpinimą bustais, juk eilėje laukia apie 50 šeimų būstams gauti. Tuos visus maišelius, žaisliukus tegul tvarko kultūros darbuotojai ir tuos vežimėlius.

Comments are closed.

scroll to top