Motiejūnai ir Kiaukliai – du nauji projektai šiose kaimiškose vietovėse

Metus užbaigti naujais planais – geras ženklas. O paskutiniam šių metų Tarybos posėdžiui teikiami dar du projektai, skirti kaimiškoms vietovėms. Abu jie rengiami kartu su partneriais – aktyviomis ir veikliomis bendruomenėmis.

  1. Daugeliui rajono žmonių žinoma, viena iš populiariausių ir gražiausių vietų – Kiauklių ežero pakrantė. Iki šiol ji buvo tvarkoma vien seniūnijos ir geranoriškos bendruomenės narių pajėgomis. O parengę projektą ir gavę lėšų, planuojame iš esmės sutvarkyti viešosios erdvės infrastruktūrą: suremontuoti lieptą, įrengti persirengimo kabiną, sutvarkyti atabradą, želdynus, kitą paplūdimio viešąją infrastruktūrą.
  2. Motiejūnuose situacija – labai panaši, kokia buvo Širvintų kaime. Žmonės aktyvūs, bendruomenė veikli, o prisiglausti, kur galėtų susitikti, bendrauti, organizuoti renginius – nėra. Senas, baigiantis sugriūti buvusios bibliotekos pastatas nebegali būti naudojamas jokiai veiklai. Projekto „Viešųjų erdvių pritaikymas bendruomenės poreikiams Motiejūnų kaime“ metu numatoma sutvarkyti Motiejūnų kaimo viešąją erdvę: pastatyti analogiškas lengvų konstrukcijų konteinerines patalpas, kaip ir Širvintų kaime, įrengti kitą infrastruktūrą.

Užs. Nr. 195.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+