Merė pasveikino garbingo amžiaus sulaukusius rajono gyventojus

Stanislovui Sprogiui – pirmajam Širvintų miesto merui, Šimtmečio širvintiškiui – gegužės 28 d. suėjo 90 metų.

Garbaus amžiaus senjoras, turintis daugiau nei 60 metų darbo stažo, savo darbštumu ir energija stebina aplinkinius, kaimynus ir artimuosius: kone kasdien dviračiu važiuoja į sodą, ten kartu su žmona puoselėja kiekvieną augalą, gėlę, pedantiškai tvarko aplinką, namus.

Su įspūdinga gyvenimo sukaktimi jubiliatą pasveikinusios Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir vicemerė Janina Pažusienė, apjuosusios jį simboline austa juosta, linkėjo kuo stipresnės sveikatos, džiaugsmingų akimirkų, dėkojo Stanislovui Sprogiui už gražų gyvenimo pavyzdį jaunajai kartai, darbštumą ir atsakingumą.

Na o artėjant Tėvo dienai, – trumpa kelionė į Bajorakampį Zibalų seniūnijoje. Čia dar metų pradžioje gražų 90 metų jubiliejų minėjo tris vaikus užauginęs Kazys Sasnauskas.

„Tėvai,“ – taip, o ne vardu, švelniai Kazį kviečia ilgą bendro gyvenimo kelią greta žengianti žmona, rūpesčiu dalijasi ir vaikai.

Metai bėga, pamažu silpsta akys, klausa, tačiau tvirtybės pasirūpinti namais, nedideliu namų ūkiu dar pakanka.

Šilčiausius linkėjimus jubiliejaus ir artėjančios Tėvo dienos proga, sveikatos, stiprybės, artimųjų meilės ir pagarbos ponui Kaziui perdavė Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, vicemerė Janina Pažusienė ir Zibalų seniūnas Ramūnas Jasevičius.

Užs. Nr. 67.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)

1 Atsakymas į "Merė pasveikino garbingo amžiaus sulaukusius rajono gyventojus"

  1. skaitytoja parašė:

    Labai gražus merės žestas pagerbiant garbingus žmones.

Comments are closed.

scroll to top
+