„Lietuvos draudimas“ 23-čius metus tęsia „Apsaugok mane“ akciją

Jau 23-čius metus iš eilės visą rugsėjo mėnesį Lietuvoje vyksta vaikų saugumo keliuose iniciatyva „Apsaugok mane“, kurią inicijuoja didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“.

Tai reiškia, kad visi Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų moksleiviai visą rugsėjį nemokamai yra apdrausti nuo nelaimingų nutikimų kelyje. Drauge su iniciatoriais Širvintų rajono savivaldybė kviečia kiekvieną gyventoją atkreipti dėmesį į vaikų saugumą ir juo pasirūpinti.

„Draudimo apsauga mokyklinio amžiaus vaikams įsigalios automatiškai pačią pirmą mokslo metų dieną ir galios iki pat rugsėjo 30 dienos pabaigos. Dėl to, kad draudimas galiotų, tėveliams nieko papildomai daryti nereikia. Jei moksleivis, keliaudamas pėsčiomis, važiuodamas ir vežamas dviračiu, riedėdamas paspirtuku šį rugsėjį pateks į eismo įvykį, tiesiog registruokite žalą „Lietuvos draudimo“ svetainėje arba susisiekite su specialistais trumpuoju telefonu 1828“, – informuoja „Lietuvos draudimo“ Širvintų skyriaus vadovė Gintarė Žygelienė. Draudimo išmoka išmokama nepriklausomai nuo to, ar moksleivis yra avarijos kaltininkas.

Daugiau informacijos: www.sirvintos.lt

Užs. Nr. 100.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top