Kiek Širvintų rajono įmonių atsiras Šeimos kortelės partnerių sąraše?

Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės kvietimu rugpjūčio 7 d. į susitikimą dėl Šeimos kortelės partnerystės susirinko rajono verslininkai. Nuo liepos 1 d. įsigaliojus Šeimos kortelės įstatymui, nuolaidos gausioms ir neįgalų vaiką auginančioms šeimoms, kurioms bus išduotos šios kortelės, bus teikiamos jau nuo rugsėjo 1 d. Tačiau net šalies mastu prisidėti prie šios Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos naujovės pasiryžo vos kelios didžiosios įmonės, tarp kurių Maxima LT, „Litexpo“, „Ofiiceday“ ir kelios kitos.

„Mūsų rajone gausių šeimų – 162, neįgalų vaiką auginančių – 53. Žinome, kad mūsų rajono verslininkai geranoriškai taiko įvairias nuolaidas, tačiau prisijungimas prie Šeimos kortelės iniciatyvos leistų parodyti įmonės socialinį jautrumą, padėti tiems, kuriems tikrai praverstų pagalba, parodyti, kad ši nedidelė mūsų visuomenės dalis yra labai svarbi,“ – sakė Savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė.

Susirinkusius verslininkus pasveikino ir jų aktyvumu džiaugėsi ir Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė. Pasak jos, gausios ir neįgalų vaiką auginančios šeimos – nedidelė mūsų visuomenės dalis. Dažnai žmonės stereotipiškai mano, kad gausi šeima – tai įvairių socialinių problemų turintys žmonės. Tačiau ir savo rajone matome daugybę puikių pavyzdžių, darnių ir gražių daugiavaikių šeimų, kurias tikrai reikia palaikyti, paskatinti, pasidžiaugti jų auginamais vaikais. Paprastas pavyzdys – prieš rugsėjo 1 d. į gėlių parduotuvę ateis daugiavaikė mama, kurios 5 vaikai norės pasveikinti savo mokytojas. Ji pirks ne 1, o 5 gėlytes, tad suteikti nuolaidą ir pakviesti tą mamą būtent į savo parduotuvę – nauda abipusė.

Į verslo atstovų klausimus atsakė ir apie tai, kaip veiks Šeimos kortelė, kad ji bus vardinė, galios tik su asmens dokumentu, ką daryti norint tapti kortelės partneriu, svečiu ar draugu – t.y. teikti nuolaidas tikslinei grupei tam tikru laikotarpiu, kalbėjo merės patarėja Aušrinė Miliukaitė-Janovskienė ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Edita Pocienė.

Džiugu, kad į kvietimą atsiliepė ir ketinimą prisidėti prie Šeimos kortelės išreiškė UAB „Ekmeta“, UAB „Ježvitas“, parduotuvė „Vienu ypu“, UAB „Spalvota diena“, Rimanto Šimonio PĮ, Žanetos Gerulskienės gėlių parduotuvė, UAB „Dovydo transportas“, UAB „Danielita“. Pasiūlymą ne tik teikti nuolaidas, bet ir skirti dieną, kuomet gausios bei neįgalų vaiką auginančios šeimos bus nemokamai vaišinamos UAB „Fuuman“ kebabinėje, pateikė jos savininkas M. Tighnauard. Širvintų r. kooperatyvo „Veivera“ vadovas V. Stundžia kalbėjo apie tai, kad jų parduotuvių tinklą visoje Lietuvoje vienija bendra buhalterinė sistema, todėl jis jau pateikė siūlymą kooperatyvo vadovams prisidėti prie Šeimos kortelės partnerių.

Atkreipiame dėmesį, kad įmonės bei paslaugų teikėjai, tapę Šeimos kortelės partneriais, prekių pardavimo ar paslaugų teikimo vietose naudos Šeimos kortelės ženklą, apie jų teikiamas nuolaidas gausioms ir neįgalų vaiką auginančioms šeimoms bus skelbiama interneto svetainėse www.seimoskortele.lt, www.sirvintos.lt, kitose kortelės viešinimo priemonėse (stenduose, reklamjuostėse, lankstinukuose ir kt.) visoje Lietuvoje.

Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė skatina visas Širvintų rajono gausias ir neįgalų vaiką auginančias šeimas kreiptis dėl Šeimos kortelės išdavimo. Jau nuo liepos 10 d. tai galima padaryti internetu www.spis.lt arba atvykus į Socialinės paramos skyrių ar seniūniją. Kortelės išduodamos nemokamai ir į Jūsų namus atkeliaus paštu. Na ir žinoma, stebėkite kortelės partnerių, teikiančių nuolaidas sąrašą, kuriame tikrai atsidurs ne viena Širvintų rajono įmonė.

Užs. Nr. 106.

Laikraštis „Širvintų kraštas“, prisidėdamas prie Šeimos kortelės iniciatyvos, skirs nemokamą skiltį Šeimos kortelių turėtojų poreikiams (skelbimams, pranešimams ir pan.) bei būtinos informacijos, kuri su tuo susijusi, viešinimui.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+