Kai mokymasis peržengia mokyklos slenkstį

Ką veikia meras? O ką – administracijos direktorius? Kam merui reikalingas pavaduotojas? Ar galima išasfaltuoti žvyrkelį, kuriuo važiuoju namo? Ar daug Širvintose beglobių šuniukų?

Šiuos ir dar daugybę kitų klausimų šiandien uždavė ir patys sprendė Savivaldybėje pas merę Živilę Pinskuvienę apsilankę smalsūs, drąsūs Bagaslaviškyje įsikūrusios privačios mokyklos „Tėkmė“ pradinukai su mokytoja Roma Vareikiene.

Dalis iš jų – širvintiškiai, tačiau yra ir iš Ukmergės bei Vilniaus rajonų.

Nuo valdžios struktūros, politikos, savivaldos iki auginamų gyvūnėlių istorijų: vaikai atviravo ir domėjosi.

O merė Živilė Pinskuvienė ne tik atsakė į jų klausimus, bet ir pakvietė pasiskirstyti rolėmis.

Taigi, merės kabinete valandėlei turėjome naują merą Emilį, Administracijos direktorę Danguolę, patarėjų bei Tarybos narių komandą, susipažinusią ir su Administracijos specialistais, pasigrožėjusia naujomis metrikacijos patalpomis.

Kokia gi viešnagė – be dovanų? Mažiesiems svečiams Ž. Pinskuvienė įteikė knygelių ekologijos tema, vaišino sultimis ir saldainiais. Na, o mokytoja Roma padovanojo Bagaslaviškio krašte surinktų vaistažolių arbatos – sveikatai ir šilumai.

Kas vaikams labiausiai patiko Širvintose?

Mokytoja Roma pasakojo, kad prieš ateidami į Savivaldybę, vaikščiojo po miestą, grožėjosi tvenkinio panorama, ilgiau stabtelėjo prie Igno Šeiniaus paminklo. Dar labai knietėjo išbandyti lauko batutus, kur ir pasuko iš karto po susitikimo.

Savo įspūdžius ir pasiūlymus „Tėkmės“ mokyklos mažieji atsisveikindami pažadėjo surašyti laiške.

Užs. Nr. 109.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+