Jautrus, nuoširdus, kartu ir džiugus, ir graudus susitikimas

Prieš 50 metų pasižadėję su meile ir abipuse pagarba keliauti bendru gyvenimo keliu, ir šiandien Bronislova ir Steponas Liktoravičiai spinduliuoja ypatinga šviesa, išmintimi bei darna.

Drauge keliaudami santuokos dešimtmečiais, jie atrado, kad stiprios šeimos pagrindas yra supratimas, gebėjimas atleisti ir dalintis, duoti ir nereikalauti nieko atgal, gerbti ir ištiesti pagalbos ranką tiek džiaugsmo akimirkomis, tiek skausmo valandomis.

Kantrybė, pasitikėjimas, gebėjimas kalbėtis ir klausytis, užjausti ir suprasti Liktoravičių šeimos kelią liepos 22-ąją papuošė auksu.

Suprantama, kad ši diena būtų visai kitokia, jei ją Bronislova ir Steponas būtų galėję pasitikti drauge su visa šeima. Deja, gyvenimas dovanojo ne tik džiaugsmo išgyvenimų, bet ir lėmė labai skaudžią mylimos dukters netektį.

Nors žodžiai nėra visagaliai, tačiau šia ypatinga proga sutuoktinius aplankiusi Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė iš visos širdies palinkėjo jiems sveikatos, dvasios ramybės, tikėjimo, padėkojo už gerus darbus, atviras širdis, gražų šeimos pavyzdį, tokį svarbų dabartinei jaunajai kartai ir bendruomenės stiprybei.

Užs. Nr. 88

Sending
Skaitytojų įvertinimas
1 (1 įvert.)
scroll to top