Į Skėterius ir Kantrimiškį – pasveikinti jubiliatų

Vasariškai šiltą ir saulėtą rugsėjo 7-ąją gražų 90-metį pasitiko Skėterių kaimo gyventojas Jonas Rinkevičius.

Tądien šia ypatinga proga jo pasveikinti nuvyko Širvintų r. savivaldybės mero padėjėja Vaida Valkauskienė, Jauniūnų seniūnijos specialistė Diana Jacyno-Sperskė ir Bartkuškio seniūnaitijos seniūnaitė Irena Bekionienė.

Savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės dovanota simbolinė juosta ir šilčiausi linkėjimai, dovanos bei kvapnios rožės nepaprastai nudžiugino sukaktuvininką ir papuošė jo veidą giedra šypsena.

Šiandieną senelio laimės netemdo joks debesis – Jono kasdienybė pripildyta žmonos Leokadijos, dviejų vaikų, keturių anūkų ir proanūkių meilės, rūpesčio bei artumos.

Linkime gerbiamam sukaktuvininkui dvasinės ramybės, saulėtų dienų ir sveikatos tvirtybės!

Rugsėjo 12 d. į jaukų Kantrimiškio kaimą sukaktuvininko Henriko Orševskio pasveikinti nuvykusios Širvintų r. savivaldybės mero padėjėja Vaida Valkauskienė, Širvintų seniūnijos seniūnė Rima Jasevičienė ir Kielių seniūnaitijos seniūnaitė Danguolė Rinkevičienė buvo sutiktos plačiai šeimininko atvertais vartais ir dar platesne šypsena.

Daug džiaugsmo Henriko širdžiai suteikė viešnių vizitas ir dovanos – Širvintų r. savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės dovanota simbolinė austa juosta, glėbys gėlių ir nuoširdūs linkėjimai tvirtos sveikatos, ramių dienų, Dievo palaimos.

Jauku buvo tokią šiltą popietę stabtelėti gamtos apsuptyje įsikūrusios Henriko ir jo žmonos sodybos kieme, pasikalbėti apie judviejų taip mylimus dukrą ir sūnų, daug laimės teikiančius keturis anūkus ir tris proanūkius.

Pasidžiaugusios senelių laime, užderėjusia 65 judviejų santuokos metų dirvoje, viešnios pažadėjo sugrįžti į šį kiemą po dviejų metų – šįsyk į Henriko žmonos 90-metį!

Užs. Nr. 155.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top