Grąži tradicija, tęsiama metai iš metų…

Po dvejus metus trukusios pandemijos šiemet Savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė džiaugėsi galimybe tęsti tradiciją ir kartu su Socialinių paslaugų centro gyventojais susėsti prie bendro Kūčių stalo, pasveikinti juos su gražiausiomis metų šventėmis.

Balta staltiese uždengtas šv. Kūčių stalas, iš rankų į rankas siunčiamas kalėdaitis, gyvenimiškų istorijų juokas ir ašaros, vis atsibundančios atmintyje bėgant laikui…

Gražia šv. Kūčių tradicija, tęsiama metai iš metų, tapo Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės, jos dukros ir sūnaus viešnagė Širvintų rajono socialinių paslaugų centre, kada atvykstama pabūti kartu prie bendro stalo, pasidalinti dovanomis ir dėmesiu su socialinės globos padalinio gyventojais ir darbuotojais.

Smagu, kad šiemet ir vėl sulaukėme ištikimų svečių – Ingos ir Egidijaus Dragūnaičių, kurie prisidėjo prie šv. Kūčių stalo vaišių ir džiugino mūsų senolius.

Nuoširdžiai dėkojame merei Ž. Pinskuvienei ir jos šeimai, taip pat mūsų svečiams už bendrą maldą, šventiškus linkėjimus, vaišes, dovanas, parodytą dėmesį. Džiaugiamės, kad per gražiausias metų šventes buvome kartu. Linkime visiems sveikų, gražių ir jaukių švenčių!

„Tas vakaras ir ta tradicija, kurios laukiame su visa šeima… – pasakoja Savivaldybės merė. – Šv. Kūčių dieną su savo vaikais Daniela ir Dovydu stengėmės išdalinti popietės valandas taip, kad nereikėtų skubėti, kad galėtume pabūti ilgiau, pasikalbėti, išklausyti, paguosti ir pradžiuginti. Tuos žmones, kuriems gyvenimas, likimas, ligos ar vienatvė lėmė gražiausias metų šventes sutikti globos namuose.“

Merė dėkoja Širvintų r. socialinių paslaugų centro direktorei Neringai Lubytei-Stankevičienei ir visam globos padalinio kolektyvui už laiką, išmonę ir širdies šilumą, dovanojamą kiekvienam gyventojui.

Socialinių paslaugų centro inf.

Užs. Nr. 162.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top