Gražaus jubiliejaus proga pasveikinta Elena Smailienė

„Įkvėpimas gyventi! Gyvos pozityvumo pamokos! Vieni maloniausių mero darbo momentų“, – džiaugiasi Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Dar vienas nuostabus 90 metų jubiliejus gegužės 27 d. buvo švenčiamas Širvintų seniūnijoje, Družų kaime, kuriame jau beveik visą amžių gyvena, dirba, puoselėja šeimos židinį Elena Smailienė.

55 metai drauge su vyru Jonu. Užauginti keturi vaikai, penki anūkai ir sulaukta jau trijų proanūkių!

Išgyventa skaudi sūnaus netektis, širdis žeidžiančios negandos, kurios įveiktos kartu, palaikant vieniems kitus, žvelgiant į priekį, džiaugiantis gyvenimo dovanomis.

Gimimo dienos proga Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė kartu su Širvintų seniūne Rima Jasevičiene aplankiusios jubiliatę Eleną nei kiek nenustebo, kad močiutės planuose – ne tik šventė, ne tik daug gražių žodžių apie artimuosius, bet ir daržų ravėjimas, daugybė darbų, kurie įtraukia taip, kad pasimiršta, kiek tų metų suėjo.

Vis tik diena ypatinga, todėl gėlių žiedai, simbolinė austa juosta ir gausybė linkėjimų stiprios sveikatos, gražių dienų, ilgiausių metų – Elenai Smailienei ir jos gražiai šeimai.

Užs. Nr. 61.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)

1 Atsakymas į "Gražaus jubiliejaus proga pasveikinta Elena Smailienė"

  1. d parašė:

    grazus meres poelgis

Comments are closed.

scroll to top